Ďalší úspech pre Mobilonline. Firma získala zlatú pečať Superbrands

Milan Kovalančík (vľavo) a Alexander Kamenský. Foto: Jozef Mikuš/Novohradské.sk

LUČENEC – Firma Mobilonline sa môže pochváliť ďalším úspechom. Ešte predtým, ako manželia Kovalančíkovci v marci získali prestížne ocenenie Krištáľové krídlo, udelili lučenskej spoločnosti značku Superbrands.

Zlatá pečiatka je znakom špeciálneho postavenia a uznania nadpriemernej pozície značky na lokálnom trhu.

Článok pokračuje pod reklamou.

„Pečať Superbrands získajú len značky s výnimočnou povesťou – zákazníci si s nimi vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah. Od svojho vzniku vo Veľkej Británii si projekt získal celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award  uznávaná ako špeciálne ocenenie, ktoré na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch,“ hovorí o značke Superbrands Slovensko.

Do spoločnosti tých naj tak od konca februára patrí aj známa lučenská firma.


K TÉME: FOTO: Manželia Kovalančíkovci z Mobilonline získali prestížne ocenenie Krištáľové krídlo


„Pečiatku sme získali za celkovú škálu našich aktivít. Tie vyhodnotila komisia zložená z úspešných podnikateľov, ktorí sú súčasťou skupiny Superbrands. Ziskom ocenenia sme sa aj my stali ich súčasťou,“ ozrejmil Alexander Kamenský, projektový manažér Mobilonline.

„Je to veľké zadosťučinenie pre celú spoločnosť a všetkých zamestnancov. Opäť sa potvrdilo, že niečo robíme inak, lepšie ako niektoré iné firmy. Sme veľmi radi, že si nás všimli a že nás ocenili,“ podotkol Milan Kovalančík, majiteľ Mobilonline.


ĎALŠIE SPRÁVY Z NOVOHRADU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
V dizajnovom štúdiu Aarin-Váš domov vám navrhnú a zrealizujú interiér na kľúč, nájdete ho na novej adrese
6.jún.2023 - Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross