FOTO: Manželia Kovalančíkovci z Mobilonline získali prestížne ocenenie Krištáľové krídlo

Tatiana a Milan Kovalančíkovci. Foto: FB Milana Kovalančíka

LUČENEC - Manželia Tatiana a Milan Kovalančíkovci získali ocenenie Krišťálové krídlo 2022. Dvojici, ktorá stojí za úspešnou lučenskou firmou Mobilonline, udelili prestížnu cenu v kategórii hospodárstvo za dosiahnutie mimoriadnej odbornosti a úspechu v rámci celoživotných aktivít.

"Je to ocenenie za celoživotné dielo. Onedlho budem mať 44 rokov a ešte s nápadmi nekončím. Plánujem zrealizovať mnoho projektov, takže sa všetci môžu tešiť. Sme veľmi radi, že si niekto všimol našu činnosť a aktivity, ktoré realizujeme v našom malom meste," povedal pre portál Novohradské.sk Milan Kovalančík.

Článok pokračuje pod reklamou.

Úspešná a kreatívna manželská dvojica sa o svojom triumfe dozvedela priamo na galavečere 25. ročníka v priestoroch SND v Sále Opery a baletu.

"Krištáľové krídlo pozerám odmalička a vždy som obdivovala ľudí, ktorých ocenili. Neverila som, že raz budeme stáť medzi nimi. Bolo to úžasné. Zisk ocenenia je pre nás veľkou motiváciou. S manželom máme rozpracovaných veľmi veľa projektov, do ktorých sa plánujeme pustiť. Tešíme sa na to," podotkla Tatiana Kovalančíková.


ČÍTAJTE AJ: Fiľakovský kostol bojuje v súťaži Fénix - kultúrna pamiatka roka, hlasovaním mu môžete pomôcť vyhrať


Kovalančíkovci vystavia Krištáľové krídlo v práci, aby motivovalo ich a aj celý tím Mobilonline k ďalším úspešným krokom.

Krištáľové krídlo každoročne oceňuje významné osobnosti Slovenska v oblasti vedy, kultúry, medicíny, filantropie či športu. Z viac ako 140 nominácií za rok 2021 sa do finálneho výberu dostalo 27.


ĎALŠIE SPRÁVY Z NOVOHRADU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Tomášovce pred prvým jarným kolom získali posilu z tretej ligy
24.mar.2023 - Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Hudobný zážitok podčiarkne atmosféra lučenskej historickej budovy. Ďalej...
SÚŤAŽ O LÍSTKY: V lučenskej synagóge vystúpi Katka Koščová
16.mar.2023 - Hudobný zážitok podčiarkne atmosféra lučenskej historickej budovy. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross