Manželov Kovalančíkovcov z Mobilonline nominovali na ocenenie Krištáľové krídlo

Manželia Kovalančíkovci. Foto: FB Krištáľové krídlo/@alex.handiakova

LUČENEC - Medzi nomináciami na jubilejný 25. ročník cien Krištáľové krídlo má zastúpenie aj Novohrad. Lučenec a región reprezentujú manželia Milan a Tatiana Kovalančíkovci, ktorí vedú spoločnosť Mobilonline.

Dvojicu nominovali v kategórii hospodárstvo za dosiahnutie mimoriadnej odbornosti a úspechu v rámci celoživotných aktivít.

Článok pokračuje pod reklamou.

"S Taťkou sme odovzdávanie cien zvykli pozerať v televízii. Krištáľové krídlo sme vnímali ako výnimočnú a pekne zorganizovanú udalosť. Ostali sme veľmi milo prekvapení, keď sme sa dozvedeli, že nás nominovali. Bol to pocit zadosťučinenia za všetko, čo sa snažíme vytvoriť," povedal pre Novohradské.sk Milan Kovalančík.

"Takéto ocenenie môže človek získať len raz za život. Sme veľmi poctení už len tým, že nás nominovali. Pre nás oboch je to obrovská hnacia sila, aby sme naďalej pokračovali vo svojej práci a všetky svoje poznatky potom odovzdávali ostatným," skonštatovala Tatiana Kovalančíková.

Manželia spolu celým tímom Mobilonline pripravili viacero zaujímavých aktivít a v rukáve majú naplánované ďalšie. Tento rok napríklad spustia projekt interaktívneho vzdelávania pre maturantov.

"Sme naozaj radi, že o nás vedia významní ľudia a porotcovia i porotkyne Krištáľového krídla, ktorí naše aktivity vnímajú ako prínos pre spoločnosť. Posúva nás to ďalej a aj vďaka tomu môžeme motivovať ďalších ľudí," doplnil Kovalančík.

Manželia Kovalančíkovci. Foto: FB Krištáľové krídlo/@alex.handiakova

Krištáľové krídlo každoročne oceňuje významné osobnosti Slovenska v oblasti vedy, kultúry, medicíny, filantropie či športu. Z viac ako 140 nominácií za rok 2021 sa do finálneho výberu dostalo 27.

"Máme za sebou deväť stretnutí odborných porôt z každej kategórie a zasadnutie Veľkej poroty. Napriek tomu, že bol rok 2021 poznačený pandémiou, každá kategória priniesla množstvo silných nominácií, výnimočných osobností a počinov, z ktorých bolo náročné vybrať tri najvýznamnejšie. Vďaka skúsenostiam, širokému prehľadu a profesionálnemu nadhľadu členov porôt sa nám podarilo vybrať 27 najvýznamnejších počinov v oblasti vedy, kultúry, filantropie aj športu za rok 2021," cituje oficiálna webstránka riaditeľku Krištáľového krídla Katarínu Srkala.


ĎALŠIE SPRÁVY Z NOVOHRADU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
V dizajnovom štúdiu Aarin-Váš domov vám navrhnú a zrealizujú interiér na kľúč, nájdete ho na novej adrese
6.jún.2023 - Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross