FOTOSÚŤAŽ Zaostrené na Novohrad: Portál Novohradské.sk spúšťa veľkú súťaž snímok. Vyhrať môžete množstvo zaujímavých cien

A je to tu! Zapínajte svoje fotoaparáty a zachyťte svojimi fotografickými očami čarovné momenty. Redakcia Novohradske.sk vyhlasuje fotosúťaž Zaostrené na Novohrad!

Pripravili sme si pre váš štyri kategórie a jednu z nich musí zobrazovať aj vaša súťažná fotografia - Čaro prírody, Kultúra mojimi očami, Mestá a obce našich okresov, Zaujímavosti a zábava. Fotografie musia byť zhotovené na území okresov Lučenec, Poltár a Veľký Krtíš. Dajte si záležať, pretože o víťazovi rozhodne široká verejnosť na našom profile na sociálnej sieti Facebook.

Pravidlá sú jednoduché – čím viac reakcií vo forme rôznych „lajkov“ fotografia získa, tým je jej autor či autorka bližšie k niektorej z cien, ktoré nám do súťaže venovali sponzori. Zoznam všetkých cien nájdete nižšie.

Článok pokračuje pod reklamou.

Letné počasie nám ponúka množstvo priestoru na rôzne výlety, dovolenky, túry či prechádzky. Využite svoj čas a zachyťte moment, ktorý všetkým ostatným vyrazí dych! Zapojte sa do súťaže a získajte jednu zo zaujímavých cien.

Tešíme sa na všetky súťažné fotografie, ktoré v rovnakom čase zverejníme na sociálnej sieti Facebook. Súťažné fotografie môžete posielať mailom na fotosutaz-novohradske@medialna.sk do 15. augusta 2022 do 12:00 hod.

O deň neskôr fotografie zverejníme a začne sa hlasovanie, ktoré potrvá do 5. septembra 2022 do 10:00 hod.

Bližšie pravidlá súťaže a povinnú prílohu, ktorú je nutné zaslať aj spolu s fotografiami, nájdete nižšie.

Na našom partnerskom portáli Rimava.sk prebieha fotosúťaž Zaostrené na Gemer-Malohont. Máte vo svojom archíve fotky z okresov Rimavská Sobota, Revúca alebo Rožňava? Neváhajte a zapojte sa do súťaže o hodnotné ceny.

VÝHRY:

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE ZAOSTRENÉ NA NOVOHRAD:

 1. Súťažiť môže každý čitateľ spravodajského portálu Novohradské.sk a návštevník našej webovej stránky www.novohradske.sk.
 2. Súťažiaci zasielajú súťažné fotografie priamo na e-mail fotosutaz-novohradske@medialna.sk.
 3. Je dôležité, aby súťažiaci uviedli všetky požadované údaje, lebo inak fotografie nebudú zaradené do súťaže.
 4. Je potrebné uviesť celé meno a priezvisko súťažiaceho, miesto, kde fotografia vznikla, čo je predmetom fotografie, názov fotografie a pod ktorú tému súťažiaci fotografiu prihlasuje. Tiež je do tela e-mailu potrebné vložiť text uvedený nižšie pod časťou POVINNÁ PRÍLOHA.
 5. Počet fotografií, prihlásených do súťaže od jedného autora, je obmedzený na tri ku každej téme. Duplicitné snímky budú vymazané.
 6. Do fotosúťaže prihlasujte len hodnotné fotografie a fotografie, ktoré neboli zaslané do 1. ročníka fotosúťaže Zaostrené na Gemer-Malohont a Novohrad na portáli Rimava.sk. Takéto fotografie budú zo súťaže vyradené.
 7. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo neuverejniť nevhodné fotografie alebo fotografie, ktoré sú v rozpore s právnym poriadkom SR.
 8. Zaslaním fotografie súťažiaci deklaruje, že je autorom predmetnej fotografie a že k nej vlastní autorské práva, ktoré udeľuje vyhlasovateľovi súťaže, teda spoločnosti Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o., nielen výhradne pre účely tejto fotosúťaže, ale aj na ich ďalšie spracovanie, o ktorom rozhoduje výlučne spoločnosť Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o.
 9. Účastníci súťaže a víťazi súhlasia s tým, že vybrané fotografie môžu byť vystavené pri dodržaní zásad, ktoré sa vzťahujú na autorské práva.
 10. Fotografie budú hodnotiť návštevníci profilu média Novohradske.sk na sociálnej sieti Facebook.
 11. Fotografie môžu byť pravidelne uverejňované na online portáli Novohradske.sk ako aj na sociálnych sieťach uvedeného média.
 12. Fotografie musia zobrazovať jednu z týchto tém: Čaro prírody, Kultúra mojimi očami, Mestá a obce našich okresov a Zábava a zaujímavosti.
 13. Fotografia musí vzniknúť na území okresov Lučenec, Poltár alebo Veľký Krtíš.

Článok pokračuje pod reklamou.

AKO SA ZAPOJIŤ DO SÚŤAŽE?

 • Súťažné fotografie môžu súťažiaci zasielať e-mailom na e-mail fotosutaz-novohradske@medialna.sk v termíne od 15. júla 2022 do 15. augusta 2022 do 12:00 hod., do predmetu správy uvedú: fotosúťaž 2022.
 • Zaslané fotografie musia byť vo formáte .jpg, s minimálnym rozmerom dlhšej strany 3000 pixelov a s maximálnou veľkosťou súboru 10 MB.
 • Ku každej téme môžu súťažiaci poslať maximálne 3 fotografie zhotovené na území okresov Lučenec, Poltár a Veľký Krtíš.
 • Fotografia musí byť pomenovaná nasledovným spôsobom: krstné meno a priezvisko súťažiaceho, čo je na fotke zobrazené (napr. Jan Kovac, Namestie republiky v Lucenci)
 • Do mailu súťažiaci uvedie názov fotografie, lokalitu, kde bola fotka vyhotovená, čo je jej objektom a do ktorej kategórie fotku prihlasuje.

POVINNÁ PRÍLOHA:

Každý zo súťažiach do tela e-mailu, ktorý zašle spolu so súťažnými fotografiami, uvedie nasledovné:
Zaslaním fotografie/í do súťaže Zaostrené na Novohrad vyhlasujem, že:
• som autorom fotografie/í alebo mám právo na jej/ich použitie a zverejnenie,
• som sa oboznámil a súhlasím s pravidlami a podmienkami súťaže Zaostrené na Novohrad, ktorej vyhlasovateľom je Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o.,
poskytujem spoločnosti Gemerská mediálna spoločnosť, s. r. o., právo na použitie fotografie/í v tlačenej alebo elektronickej podobe bez nároku na honorár s uvedením mena autora fotografie/í,
osoby, ktoré sú jasne identifikovateľné na zaslaných fotografiách, súhlasia s použitím fotografií na uvedené účely.

AKO BUDE PREBIEHAŤ HLASOVANIE?

Hlasovanie na sociálnej sieti bude prebiehať od 16. augusta 2022 do 5. septembra do 10:00 hod.

O víťazoch rozhodne široká verejnosť svojím hlasovaním na profile Novohradske.sk na sociálnej sieti Facebook, kde budú súťažné fotografie zverejnené.

VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV A ODMENENIE VÍŤAZOV:

 • Vyhlasovateľ súťaže zverejní výsledky súťaže na profile Novohradske.sk na sociálnej sieti Facebook a na webovej stránke uvedeného média, a to do 10. septembra 2022.
 • Víťazné fotografie budú propagované prostredníctvom média Novohradske.sk.
 • Autori desiatich fotografií, ktoré získajú najviac reakcií na uvedenom profile vo forme tzv. lajkov, budú vyhlásení za víťazov a odovzdáme im ceny, uvedené v tomto článku. Spôsob a miesto odovzdania cien určuje redakcia.
 • Všeobecné pravidlá súťaží nájdete na tomto odkaze: https://www.rimava.sk/vseobecne-podmienky-a-pravidla-sutazi/.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross