SÚŤAŽ: Oslávte MDŽ v Lučenci s Velšicovou, Božankou či Jakubcom na Šláger paráde

20. februára 2024 | | | |  | 

LUČENEC – Mája Velšicová, Božanka, Duo Rytmus či Martin Jakubec – takáto hviezdna zostava spevákov a speváčok nestarnúcich šlágrov zavíta do centra Novohradu.

Tunajšiemu publiku sa predstavia v rámci programu s názvom Šláger paráda pri príležitosti Medzinárodného dňa žien. Návštevníkov čaká plno zábavy a množstvo nestarnúcich hitov. To však nie je všetko. Každá žena po koncerte obdrží darček od umelcov v hodnote 10 eur.

Článok pokračuje pod reklamou.

Šláger paráda, na ktorú usporiadatelia všetkých pozývajú, sa uskutoční v kine Apollo v Lučenci 3. marca od 17:00 hod. Lístky sa rýchlo míňajú, tak sa poponáhľajte a objednajte si ich online cez Ticketportal v hodnote 12 eur. Lístok si môžete zakúpiť aj v stávkovej kancelárii v OD PRIOR na ulici Novohradská 3 v Lučenci alebo predajni Trinásty, s.r.o. na ulici Martina Rázusa 13.


SÚŤAŽ

Spolu s organizátormi podujatia sme si pre vás pripravili súťaž o 4 vstupenky na Šláger parádu v Lučenci (3. marca). Súťaž trvá do štvrtka 29. februára do 12:00 hod., kedy vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí získajú po 2 vstupenky.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň likev komentároch označte niekoho, koho by ste vzali so sebou. Príspevok môžete aj zdieľať, aby informácie podujatí nikomu neušli.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

NAJNOVŠIE

NAJČÍTANEJŠIE

 
Voľné pracovné miesta v okrese V. Krtíš: Hľadajú vodiča kamiónu, asistensku manažéra aj programátora
15.apr.2024 - Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny vo Veľkom Krtíši aktualizoval zoznam voľných pracovných miest. Ďalej...
V Poltári zorganizovali 2. ročník Memoriálu Jaroslava Štrbu a Ivana Terema
12.apr.2024 - Na 3. mieste sa umiestnil tím Žabky, 2. miesto obsadil Dobrý ročník a 1. miesto získal tím Siťák gym. Ďalej...
Históriu a pamiatky mesta Fiľakovo priblíži digitálny sprievodca
10.apr.2024 - Fiľakovo môžu návštevníci odteraz spoznávať prostredníctvom digitálneho sprievodcu. Ďalej...
V Kokave nad Rimavicou plánujú vybudovať novú kanalizáciu za približne 10 miliónov eur
9.apr.2024 - Slovenská vodárenská spoločnosť plánuje v Kokave nad Rimavicou vybudovať novú kanalizáciu pre viac ako 570 domácností. Ďalej...
Hľadáte si prácu v okrese Lučenec? Máme pre vás zoznam voľných pracovných miest
8.apr.2024 - Hľadáte si vy alebo vaši blízki a známi zamestnanie? Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross