Štýlová vianočná výzdoba sezóny 2023 – 2024

21. novembra 2023 |  | 

Ste unavení z každodenného zhonu a zo znepokojujúcich správ? Je čas vytvoriť si sviatočnú náladu vo svojom vlastnom dome. V katalógu dekorstudio.sk nájdete všetko potrebné: umelé vianočné stromčeky a girlandy, sviatočný textil, vianočnú výzdobu. Neopakujte minuloročné skladby: treba inú atmosféru. Darujte svojim blízkym malý vianočný zázrak.

Umelé vianočné stromčeky a girlandy

Hlavný prvok vianočnej výzdoby, ekologický, praktický, funkčný a bezpečný.

Hlavné trendy umelých vianočných stromčekov na sezónu 2023 – 2024:

1. Na pozadí globálneho otepľovania sa do módy vrátil efekt lesnej krásy na snehu; v miestnosti sa objaví pocit zimnej sviežosti. Výrobcovia vytvárajú vločkované vianočné stromčeky s netoxickým bielym povlakom z umelého ihličia.

2. Úzke stromy. Zaberajú minimum miesta, zvyšujú náladu. Relevantné sú aj kompozície úzkych umelých vianočných stromčekov rôznych výšok.

3. Umelé vianočné stromčeky na vysokom kmeni. Veľa priestoru na darčeky, najlepšia voľba pre rodiny s malými deťmi.

4. Maximálny realizmus. Alternatívne inštalácie z palíc, kníh či kovu ustúpili umelým vianočným stromčekom, ktoré vyzerajú ako skutočné.

Pred objednaním umelého vianočného stromčeka online vopred odhadnite výšku miestnosti, vzdialenosť k zásuvkám a hlavné smery premávky návštevníkov.

Udržateľnosť, vintage a monochromatické

Environmentalizmus si zachováva svoje postavenie: kovové a drevené dekorácie, remeselné balenie, používanie prírodných šišiek, orechov, sušených kvetov a bobúľ pri zdobení vianočných stromčekov a girlandy.

Vintage je túto sezónu v móde: vtipní škriatkovia a škriatkovia, Santovia v škandinávskych kostýmoch, hrubé ozdobné ponožky na darčeky, ozdoby z papiera a stužiek.

Slávnostnú atmosféru vytvára globálna premena priestoru obývačky či jedálne s prvkami umiernenej nostalgie za detskými rozprávkami:

závesy a obrusy s vianočnými ozdobami;

● prikrývky a dekoratívne obliečky na vankúše s vianočnými stromčekmi, hviezdami, snehovými vločkami;

● čiapky v štýle Santu na stoličke v jedálni;

Vianočné behúne na stôl s krásnymi ozdobami;

● lampáše, svietniky, masívne vázy z fytokompozície.

Jednofarebnosť alebo harmonická kombinácia 2-3 farieb sviatočného dekoru podporuje eko a vintage atmosféru. Aktuálne odtiene perál: svetlostrieborná, svetlofialová, svetloružová, krémová.

dekorstudio.sk vytvorilo tematický výber dekoračných prvkov na stretnutie Vianoc a Nového roka. Len za pár minút je ľahké zadať online objednávku a jednoducho vytvoriť príjemnú vianočnú atmosféru.

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Pobočka v Rimavskej Sobote zastrešuje oba naše regióny a opatrovateľku vám vie poskytnúť v okresoch R. Sobota, Lučenec a Poltár. Ďalej...
Zostať doma a nezostať sám: Organizácia Senior Plus pomáha seniorom aj ich rodinám
2.feb.2024 - Pobočka v Rimavskej Sobote zastrešuje oba naše regióny a opatrovateľku vám vie poskytnúť v okresoch R. Sobota, Lučenec a Poltár. Ďalej...

NAJNOVŠIE

NAJČÍTANEJŠIE

 
Pri hromadnej zrážke áut a dodávky sa zranili traja ľudia
23.feb.2024 - Pri nehode utrpeli zranenia dvaja muži a jedna žena. Ďalej...
Štrajk poľnohospodárov zasiahne aj cesty v Novohrade
21.feb.2024 - Polícia Slovenskej republiky upozorňuje na dopravné obmedzenia aj v okresoch Lučenec, Poltár, Veľký Krtíš, Rimavská Sobotam a Revúca. Ďalej...
SÚŤAŽ: Oslávte MDŽ v Lučenci s Velšicovou, Božankou či Jakubcom na Šláger paráde
20.feb.2024 - Tunajšiemu publiku sa predstavia v rámci programu s názvom Šláger paráda pri príležitosti Medzinárodného dňa žien. Ďalej...
Mestský úrad v Lučenci pokračuje so sťahovaním, sídliť bude v dvoch lokalitách
8.feb.2024 - Lučenecká radnica má v pláne pokračovať v polovici februára. Ďalej...
Voľné pracovné miesta v okrese V. Krtíš: Hľadajú predavača, skladníka či vodiča 
5.feb.2024 - Záujemcovia si môžu vybrať z desiatok ponúk, pri ktorých sú uvedené platové podmienky, požadovaná prax a vzdelanie i kontaktné údaje. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross