Silák Štefan "Cimet" Nagy pre zranenie predčasne ukončil sezónu

18. septembra 2023 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Silák Štefan „Cimet“ Nagy predčasne ukončil svoju tohtoročnú súťažnú sezónu. Po súťaži v Maďarsku, na ktorej zabojoval začiatkom augusta a skončil na nej druhý, jeho kroky viedli do Popradu.

Tam sa uskutočnila súťaž Tatranský silák, ktorá mu ale šťastie nepriniesla. Odišiel z nej s odtrhnutým bicepsovým svalom. Silák Štefan koncom mesiaca absolvoval operáciu a po regenerácii bude môcť v pretekaní pokračovať najbližšie až v novom roku.

Článok pokračuje pod reklamou.

"Túto sezónu som sa najviac pripravoval na medzinárodnú Premium Strongman League. Do konca mi ostávali už iba dve kolá, dokopy ich je sedem. Päť z nich som absolvoval, no potom som sa zranil," opísal Nagy.

Dodal, že zranenia sa stávajú, no v budúcnosti si bude dávať väčší pozor. "Som rád, že to nie je veľmi vážne. Budúci rok sa budem k súťaženiu môcť vrátiť," doplnil.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross