Noc gladiátorov v Krtíši prvýkrát pod holým nebom, v klietke sa pobijú aj domáci borci

Foto: Fabriq MMA/Archív P. Berkyho

VEĽKÝ KRTÍŠ – Noc gladiátorov sa blíži. Borci z Fighting Academy Veľký Krtíš (FA VK) pripravujú už deviatu edíciu populárneho galavečera bojovných športov. Ten sa uskutoční 24. júna po prvýkrát pod holým nebom. Miestom udalosti bude veľkokrtíšsky amfiteáter. To však nie je jediná novinka.

„Po prvýkrát a rovno v dvoch prípadoch sa uskutoční boj o opasok šampióna Noci gladiátorov, čo je naozaj krásny vývoj mojej práce. Udalosť budeme premiérovo vysielať cez PPV (platený priamy prenos, pozn. red.), čo opäť posúva naše podujatie o level vyššie,“ navnadil Pavel Berky, tréner a vedúci FA VK.

Diváci sa môžu tešiť na bitky o tituly šampióna ligy MAMMAL Slovenského zväzu MMA i majstrov Slovenska. V nich sa zabojuje o nomináciu na svetový šampionát mládeže IMMAF v Abú Zabí i na majstrovstvá Európy IMMAF juniorov a seniorov v talianskom Lignane.

Článok pokračuje pod reklamou.

Samozrejmosťou bude nabitá štartovka, na ktorej nebudú chýbať domáci zástupcovia. Do klietky vbehnú napríklad Ľubomír Račák (boj o titul NG), Viktor Kováč (boj o titul NG a MSR v MMA), Roman Hudec, Lukáš Mustafa, Matúš Fogaš, nová členka klubu a nádej slovenského MMA Sofia Nyiforová či Dušan Šarközi.

„Okrem kvalitných zápasov nás čaká oceňovanie športovcov roka Veľký Krtíš, ktorí reprezentujú naše mesto a okres vo svete a aj ocenenie za reprezentáciu mesta v médiách, ktoré získa napríklad Beáta Rusnáková či Tereza Spodniaková. Po akcii bude nasledovať after party priamo na amfiteátri, kde nás zabavia René Rendy a Cico Band a DJ Just Dave,“ zakončil Berky.

Lístky sú v predaji cez klubový účet na Instagrame, Facebooku alebo telefonicky na 0911 251 770.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross