FOTO: Policajnú naháňačku ukončil náraz do stĺpa. Unikajúci vodič spoznal svoj trest

Zdroj: Novohradské.sk

VIDINÁ - Pred týždňom sme vás informovali o policajnej naháňačke v našom regióne. Vodič s iniciálami Z. B. (56) v stredu (27. 10.) unikal policajnej hliadke z Lučenca do Vidinej.

Muž mal počas naháňačky spôsobiť kontakt spätným zrkadlom s iným vozidlom a následne na križovatke ulíc Zvolenská a 9. mája vo Vidinej narazil do stĺpa verejného osvetlenia. V aute sa nachádzali aj 48-ročný muž a 15-ročné dievča.

Článok pokračuje pod reklamou.

Udalosť vyšetrovala polícia. U vodiča alkohol nezistili, vyšetrenie na zistenie návykových látok odmietol. Muž krátko po nehode spoznal svoj trest.

Okresný súd v Lučenci mu trestným rozkazom udelil zákaz šoférovať na 18-mesiacov a 18-mesačnú podmienku. V prípade jej porušenia ho čaká trest odňatia slobody na 5 mesiacov.

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

NAJNOVŠIE

NAJČÍTANEJŠIE

 
Voľné pracovné miesta v okrese V. Krtíš: Hľadajú vodiča kamiónu, asistensku manažéra aj programátora
15.apr.2024 - Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny vo Veľkom Krtíši aktualizoval zoznam voľných pracovných miest. Ďalej...
V Poltári zorganizovali 2. ročník Memoriálu Jaroslava Štrbu a Ivana Terema
12.apr.2024 - Na 3. mieste sa umiestnil tím Žabky, 2. miesto obsadil Dobrý ročník a 1. miesto získal tím Siťák gym. Ďalej...
Históriu a pamiatky mesta Fiľakovo priblíži digitálny sprievodca
10.apr.2024 - Fiľakovo môžu návštevníci odteraz spoznávať prostredníctvom digitálneho sprievodcu. Ďalej...
V Kokave nad Rimavicou plánujú vybudovať novú kanalizáciu za približne 10 miliónov eur
9.apr.2024 - Slovenská vodárenská spoločnosť plánuje v Kokave nad Rimavicou vybudovať novú kanalizáciu pre viac ako 570 domácností. Ďalej...
Hľadáte si prácu v okrese Lučenec? Máme pre vás zoznam voľných pracovných miest
8.apr.2024 - Hľadáte si vy alebo vaši blízki a známi zamestnanie? Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross