Zoznam pohotovostných služieb v Novohrade nájdete na jednom mieste. Náš portál vám prináša novinku

NOVOHRAD - V rámci nášho spravodajského portálu Novohradske.sk sa snažíme neustále zlepšovať a prinášať priamo ku vám inovácie, ktoré vám pomôžu skvalitniť rýchlosť vo vyhľadávaní informácií. Tentokrát vám prinášame aj novinku v podobe kategórie Pohotovosť. Čo v nej nájdete a ako funguje nájdete nižšie v článku.

Možno sa vám už stalo, že ste urgentne potrebovali navštíviť lekára alebo zubnú ambulanciu a strávili ste mnoho času pri prezeraní webov a hľadaní najbližšej pohotovosti. Práve preto vám Novohradske.sk prináša okrem všetkých noviniek z celého regiónu aj dôležité informácie na jednom mieste. Stačí iba kliknúť na náš spravodajský portál.

Kolónka Pohotovosť sa rozdeľuje na ďalšie dve sekcie - Ambulantná pohotovosť a Lekárenská pohotovosť.

Potrebujete urýchlene využiť pohotovosť? Na Novohradske.sk nájdete všetky potrebné informácie o dátume, čase a mieste pohotovosti v Lučenci, Poltári a vo Veľkom Krtíši.

Ambulantné pohotovosti sú na stránke zoradené nasledovne: Ambulantná pohotovostná služba pre dospelých v Lučenci, Ambulantná pohotovostná služba pre deti a dorast v Lučenci, Zubno-lekárska pohotovostná služba v Lučenci, Ambulantná pohotovostná služba pre dospelých v Poltári a Ambulantná pohotovostná služba pre dospelých vo Veľkom Krtíši.

Ak hľadáte informácie o pohotovostiach v časti regiónu Gemer, v okresoch Rimavská Sobota a Revúca navštívte náš partnerský web Rimava.sk.

Lekárenská pohotovostná služba zahŕňa lekárne, ktoré sú prehľadne zoradené a informujú o dostupnosti v dvoch okresných mestách - Lučenec a Rimavská Sobota.

Ak vyhľadávate informácie o tejto pohotovostnej službe, už na prvý pohľad bude zrejmé, že na začiatku zoznamu sa zobrazí lekáreň, ktorá bude pre vás dostupná aj v neskorších večerných hodinách.

Po rozkliknutí na vybranú lekáreň zistíte okrem jej presnej adresy s mapou aj jej prevádzkový čas počas celého týždňa. Tak isto zoznam lekární nájdete aj na našom partnerskom webe Rimava.sk.

Ďalšou vyhľadávanou sekciou na Rimava.sk je napríklad Inzercia, ktorá je bohatá na ponuku rôznych inzerátov zoradených od A po Z.

Novohradske.sk sa vám snaží priniesť široké možnosti vyhľadávania informácií. Veríme, že vás takéto inovácie tešia a my sa budeme snažiť zlepšovať aj naďalej.

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross