Zoznam pohotovostných služieb v Novohrade nájdete na jednom mieste. Náš portál vám prináša novinku

NOVOHRAD - V rámci nášho spravodajského portálu Novohradske.sk sa snažíme neustále zlepšovať a prinášať priamo ku vám inovácie, ktoré vám pomôžu skvalitniť rýchlosť vo vyhľadávaní informácií. Tentokrát vám prinášame aj novinku v podobe kategórie Pohotovosť. Čo v nej nájdete a ako funguje nájdete nižšie v článku.

Možno sa vám už stalo, že ste urgentne potrebovali navštíviť lekára alebo zubnú ambulanciu a strávili ste mnoho času pri prezeraní webov a hľadaní najbližšej pohotovosti. Práve preto vám Novohradske.sk prináša okrem všetkých noviniek z celého regiónu aj dôležité informácie na jednom mieste. Stačí iba kliknúť na náš spravodajský portál.

Kolónka Pohotovosť sa rozdeľuje na ďalšie dve sekcie - Ambulantná pohotovosť a Lekárenská pohotovosť.

Potrebujete urýchlene využiť pohotovosť? Na Novohradske.sk nájdete všetky potrebné informácie o dátume, čase a mieste pohotovosti v Lučenci, Poltári a vo Veľkom Krtíši.

Ambulantné pohotovosti sú na stránke zoradené nasledovne: Ambulantná pohotovostná služba pre dospelých v Lučenci, Ambulantná pohotovostná služba pre deti a dorast v Lučenci, Zubno-lekárska pohotovostná služba v Lučenci, Ambulantná pohotovostná služba pre dospelých v Poltári a Ambulantná pohotovostná služba pre dospelých vo Veľkom Krtíši.

Ak hľadáte informácie o pohotovostiach v časti regiónu Gemer, v okresoch Rimavská Sobota a Revúca navštívte náš partnerský web Rimava.sk.

Lekárenská pohotovostná služba zahŕňa lekárne, ktoré sú prehľadne zoradené a informujú o dostupnosti v dvoch okresných mestách - Lučenec a Rimavská Sobota.

Ak vyhľadávate informácie o tejto pohotovostnej službe, už na prvý pohľad bude zrejmé, že na začiatku zoznamu sa zobrazí lekáreň, ktorá bude pre vás dostupná aj v neskorších večerných hodinách.

Po rozkliknutí na vybranú lekáreň zistíte okrem jej presnej adresy s mapou aj jej prevádzkový čas počas celého týždňa. Tak isto zoznam lekární nájdete aj na našom partnerskom webe Rimava.sk.

Ďalšou vyhľadávanou sekciou na Rimava.sk je napríklad Inzercia, ktorá je bohatá na ponuku rôznych inzerátov zoradených od A po Z.

Novohradske.sk sa vám snaží priniesť široké možnosti vyhľadávania informácií. Veríme, že vás takéto inovácie tešia a my sa budeme snažiť zlepšovať aj naďalej.

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Realizačný tím na čele s trénerom Mariánom Berkym nominoval šestnásť hráčov. Ďalej...
Na futsalové majstrovstvá Európy pocestuje až šesť hráčov Mimelu Lučenec
17.jan.2022 - Realizačný tím na čele s trénerom Mariánom Berkym nominoval šestnásť hráčov. Ďalej...
Ako vyzeral rok 2021 z pohľadu počtu uzavretých manželstiev, narodených detí, rozvodov a úmrtí? Ďalej...
V Lučenci sa vlani narodili aj Lexi, Rania či Jamal. Počet obyvateľov v posledných rokoch klesá
16.jan.2022 - Ako vyzeral rok 2021 z pohľadu počtu uzavretých manželstiev, narodených detí, rozvodov a úmrtí? Ďalej...
Vedeli ste, že si môžete dopriať svetovú kvalitu v starostlivosti o tvár i telo za lučenské ceny? Ďalej...
Perfect Body Anett: Svetová kvalita za lučenské ceny
14.jan.2022 - Vedeli ste, že si môžete dopriať svetovú kvalitu v starostlivosti o tvár i telo za lučenské ceny? Ďalej...
Tentokrát vám prinášame aj novinku v podobe kategórie Pohotovosť. Ďalej...
Zoznam pohotovostných služieb v Novohrade nájdete na jednom mieste. Náš portál vám prináša novinku
9.jan.2022 - Tentokrát vám prinášame aj novinku v podobe kategórie Pohotovosť. Ďalej...

NAJNOVŠIE

NAJČÍTANEJŠIE

©2022 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram