Ženu, ktorú hľadali od štvrtku, našli bez známok života

Foto: Novohradske.sk

SLOVENSKÉ KĽAČANY/SUCHÁŇ - Smutnou správou sa končí aktuálny týždeň v našom regióne. Ženu, po ktorej niekoľko dní pátrali, našli bez známok života.

Ako pre portál Novohradske.sk povedala krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová, pátranie po 65-ročnej Emílii zo Sucháňa v okrese Veľký Krtíš bolo vyhlásené vo štvrtok (5. 1.).

Podľa našich informácií ju ešte v ten deň ráno videli v obci Vieska.

Článok pokračuje pod reklamou.

"V sobotu (7. 1.) bola zorganizovaná rozsiahla pátracia akcia, do ktorej sa zapojilo 27 osôb - policajti, hasiči, dobrovoľníci. Tá však nebola úspešná a v pátraní sa pokračovalo aj v nedeľu (8. 1.)," povedala Faltániová.

Ženu na druhý deň hľadalo štrnásť ľudí. Tentoraz sa ju podarilo nájsť. Žiaľ, už bez známok života.

"Telo našli v katastri obce Slovenské Kľačany. Polícia v Dolnej Strehovej začala trestné stíhanie pre usmrtenie. V prípade bola nariadená zdravotno-bezpečnostná pitva," zakončila hovorkyňa.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross