Zbierka zápasníkov FTC Fiľakovo sa rozšírila o zlato a bronz

Foto: Archív klubu

FIĽAKOVO - Zápasnícky oddiel FTC Fiľakovo dosiahol ďalšie úspechy. Partia zverencov trénerov Tibora Zaru a Attilu Alberta si ich vybojovala v sobotu (10. 6.) na šiestom ročníku súťaže o pohár riaditeľky gymnázia v Moldave nad Bodvou.

Podujatie malo silné medzinárodné zastúpenie. V konkurencii účastníkov zo šiestich krajín sa našim reprezentantom podarilo prebojovať sa na medailové pozície. Fiľakovo do súťaže postavilo Zsolta Rácza, Alexandra Germána a Rudolfa Oláha (všetci do 30 kg) a Dominika Zászlava (do 68 kg).

Článok pokračuje pod reklamou.

"Najlepšie sa umiestnil Dominik Zászlav, ktorý obsadil prvé miesto, a darilo sa aj Zsoltovi Ráczovi, ktorý si odniesol bronzovú medailu. Alexander Germán skončil piaty a Rudolf Oláh šiesty," vymenoval tréner Tibor Zara.

Chalani podľa jeho slov zápasili dobre, no chýbalo im povestné športové šťastie. Napríklad Alexander Germán získal skalp neskoršieho víťaza kategórie, no celkové výkony mu stačili len na piatu priečku.

"Sme však spokojní. So štyrmi pretekármi získať jedno zlato a jeden bronz je úspech. Ďakujem našim chalanom za vzorné reprezentovanie," dodal Zara.

Najbližšie sa fiľakovskí zápasníci predstavia na domácej pôde. V rámci športového dňa FTC (17. 6.) organizujú medzinárodnú súťaž, na ktorej sa so zápasením môžu zoznámiť ďalšie neobjavené športové talenty z regiónu.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross