Vo Veľkom Krtíši sa uskutoční diskusno-hudobný večer venovaný ženskej jedinečnosti

Hostkou bude aj Katarína Koščová. Foto: FB K. Koščovej

VEĽKÝ KRTÍŠ - Okresné mesto bude dejiskom špeciálneho podujatia na oslavu ženskej jedinečnosti. V Kultúrnom dome vo Veľkom Krtíši sa uskutoční Svet žien. Návštevníkov čaká prijemný večer s Katkou Koščovou a ďalšími inšpiratívnymi ženami.

Organizátori chcú podujatím spojiť všetky ženy a rozšíriť myšlienku, že hoci je každá žena jedinečná, všetky sa denne stretávajú s podobnými výzvami a problémami.

Článok pokračuje pod reklamou.

"Na tomto podujatí chceme ženám ukázať, že hoci pochádzame z rôznych svetov a riešime aj odlišné problémy, máme toho veľa spoločného a podstata ženskosti je rovnaká. Na jednom pódiu sa podelia o svoje úspechy, zlyhania, starosti, ale aj radosti štyri výnimočné ženy, medzi nimi aj speváčka Katka Koščová," avizujú usporiadatelia.

Hostkami okrem nej budú majiteľka čajovne a profesionálna kamionistka Mária Pataková, miestna výnimočná žena Mária Darvašová, moderátorka a novinárka Gabriela Krestián Kuchárová a hudobným hosťom bude Daniel Špiner.

Pripravené budú aj detský kútik s animátormi, mini výstava fotografií, tetovanie hennou či diagnostika zdravia. Podujatie sa uskutoční v piatok 26. mája od 18:00 do 20:00 hod. Vstup je zdarma, no kapacita je obmedzená.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
V dizajnovom štúdiu Aarin-Váš domov vám navrhnú a zrealizujú interiér na kľúč, nájdete ho na novej adrese
6.jún.2023 - Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross