VIDEO: Bari sa zaskvel nádherným gólom, Žilina však v európskej súťaži končí

4. augusta 2023 | | | | |  | 
Kristián Bari (vľavo). Foto: FB MŠK Žilina

ŽILINA/FIĽAKOVO - MŠK Žilina ukončil svoju púť v Európskej konferenčnej lige (EKL) v 2. predkole, keď nestačil na belgický KAA Gent v súčte zápasov 3:10. V domácom dueli, ktorý sa hral vo štvrtok, 3. augusta, prehral 2:5. 

Práve druhý gól pridal do siete belgického súpera Fiľakovčan Kristián Bari, ktorý tak v 77. minúte upravoval skóre na 2:4. Nešlo však len o obyčajný gól. Bari nevedel v momente prihrávky, čo s loptou, a tak približne z 25 metrov vyslal nechytateľnú strelu na brankára Nardiho.

Článok pokračuje pod reklamou.

Prvý gól Žilinčanov v domácom stretnutí vsietil Adrián Kaprálik, ktorý v 66. minúte znižoval na 1:2. Pre Žilinu sa tak európska púť na tento rok končí. Svoje záujmy presunú na slovenskú Niké ligu, v ktorej ich už najbližšie čaká Podbrezová. 

V prvom ligovom dueli si Žilina poradila s Ružomberkom doma 3:1, Kristián Bari sa do záapsu nedostal, tréner Jaroslav Hynek ho šetril práve do duelu s Gentom.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross