Verejné korčuľovanie na lučenskom zimáku pokračuje aj v tomto roku

9. januára 2023 | | |  | 
Zimný štadión v Lučenci. Foto: FB Mesto Lučenec

LUČENEC - Verejné korčuľovanie na Zimnom štadióne v Lučenci pokračuje aj v roku 2023. Deti i dospelí si tento týždeň môžu na ľade prevetrať hlavu počas troch dní.

Článok pokračuje pod reklamou.

Zimák bude korčuliarom otvorený v stredu 11. januára (17:15 - 18:30 hod.), v sobotu 14. januára (15:30 - 18:30 hod.) a v nedeľu 15. januára (12:00 do 17:00 hod.).

Naďalej platí výzva samosprávy, aby ľudia svoje nepotrebné korčule odovzdali na zimnom štadióne a potešili tým návštevníkov, ktorí si ich môžu bezplatne požičať.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Tomášovce pred prvým jarným kolom získali posilu z tretej ligy
24.mar.2023 - Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross