Veľký Krtíš ovládne ôsma Noc gladiátorov, divákov čakajú zápasy v MMA, K1 a boxe

Noc gladiátorov. Foto: Archív P. Berkyho

VEĽKÝ KRTÍŠ – Už po druhýkrát v tomto roku sa vo Veľkom Krtíši zídu gladiátori a gladiátorky. Tamojší klub Fighting Academy (FA VK) na december pripravuje ôsmu edíciu populárneho galavečera Noc gladiátorov a aj tentoraz avizuje bohatú štartovku a zaujímavé zápasy.

Ako pre náš portál ozrejmil hlavný organizátor a tréner FA VK Pavel Berky, dôvodom dvoch galavečerov v jednom roku je vysoký dopyt zo strany divákov.

Článok pokračuje pod reklamou.

„Dostávame veľmi dobrú odozvu a chceme, aby naši bojovníci mali čo najviac možností na zápasenie. Súčasťou akcie bude aj ďalšie ligové kolo MAMMAL, ktoré sa uskutoční popoludní, a večer bude pripravených pätnásť zápasov v MMA, K1 a boxe,“ navnadil Berky.

Akcia sa 17. decembra uskutoční v športovej hale vo Veľkom Krtíši. Noc gladiátorov mala zázemie v susednom Modrom Kameni, no veľkokrtíšska hala ponúka viac priestoru pre divákov. Tí sa už teraz môžu tešiť na pestro zloženú štartovku, v ktorej nebudú chýbať ani reprezentanti domáceho klubu.

„Bude sa na čo pozerať. Do pozornosti chcem dať zápasy mojich zverencov Ľuba Račáka, Viktora Kováča, Briana Kováča, Erika Kozára či podnikateľa Jaroslava Černého, ktorý sa v 42 rokoch rozhodol splniť si sen a prvýkrát v živote nastúpi do klietky. Zastúpenie bude mať aj česká scéna z Prahy a Ostravy, domáce kluby ako Chaos, Spartacus či Dracula sú samozrejmosťou,“ doplnil Berky.

Vstupenky na Noc gladiátorov 8 budú k dispozícii aj na mieste v čase konania galavečera, no klub ich ponúka už teraz v predpredaji za zvýhodnenú cenu.


ĎALŠIE SPRÁVY Z NOVOHRADU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Tomášovce pred prvým jarným kolom získali posilu z tretej ligy
24.mar.2023 - Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Hudobný zážitok podčiarkne atmosféra lučenskej historickej budovy. Ďalej...
SÚŤAŽ O LÍSTKY: V lučenskej synagóge vystúpi Katka Koščová
16.mar.2023 - Hudobný zážitok podčiarkne atmosféra lučenskej historickej budovy. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross