V Poltári zmodernizovali päť autobusových zastávok

23. januára 2023 | | |  | 
Foto: poltar.sk

POLTÁR - Samospráva Poltára ukončila výstavbu piatich zastávok. Radnica o tom informovala na svojej webstránke s tým, že novinka má zlepšiť cestujúcim komfort a bezpečnosť počas cestovania do práce či iných miest.

Ich súčasťou sú aj nové hodiny i mapa a informačné plagáty mesta Poltár.

Článok pokračuje pod reklamou.

„Ide o modernejšie zástavky, ktoré majú ľuďom priniesť viac komfortu. Zároveň ich údržba bude pre mesto menej náročná,“ vysvetlil primátor Peter Sitor.

Projekt sa ukončil v januári. Mesto ho zrealizovalo za vyše 66-tisíc eur z Miestnej akčnej skupiny Hornohrad a spolufinancovalo ho sumou bezmála 3 500 eur.

Zastávky pribudli na Ulici 13. januára oproti areálu sklární v blízkosti zdravotníckeho zariadenia, na Ulici obrancov mieru pri reštaurácii KPU, na Ulici školskej pri Prima banke, v mestskej časti Zelené pri parčíku a v mestskej časti Slaná Lehota pri kultúrnom dome.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross