V dizajnovom štúdiu Aarin-Váš domov vám navrhnú a zrealizujú interiér na kľúč, nájdete ho na novej adrese

6. júna 2023 | |  | 
Zdroj: Aarin-Váš domov

RIMASKÁ SOBOTA – Dizajnové štúdio, ktoré funguje od roku 2011, zmenilo v roku 2020 svoj názov na Aarin-Váš domov. Pred pár mesiacmi zmenilo aj sídlo a rozšírilo ponuku služieb.

Majiteľka štúdia a interiérová dizajnérka Ing. arch. Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. "Mnohí zákazníci sa boja osloviť architekta, ale skutočne sa nie je čoho báť. Sme tu na to, aby sme každému zákazníkovi poradili nielen po dizajnovej stránke, ale aj technickej. Prerábka kuchyne nespočíva len v zmontovaní nábytku, ale vyžaduje si to stavebnú, technickú či inštalačnú pripravenosť. A s tým všetkým vieme zákazníkovi nielen odborne poradiť, ale aj zrealizovať potrebné úpravy. Ktorýkoľvek zákazník príde, vieme mu poradiť čo sa týka bývania a kompletného zariadenia interiéru, či už sú to kuchyne, kúpeľne, obývacie izby, detské izby, alebo spálne," uviedla pre portál Rimava.sk.

Dizajnérka sa zameriava prevažne na kuchyne, keďže dlhé roky spolupracuje s Decodomom. "Sústredíme sa prevažne na domácich dodávateľov, Decodom je slovenský výrobca z Topoľčian, no čo sa týka ostatného sortimentu, máme dodávateľov z celého svetaV ponuke máme nielen nábytok, ale aj spotrebiče, kúpeľňové zariadenie, obklady, bytové doplnky či svietidlá," povedala Vidiečanová. Dĺžka realizácie vášho nového domova závisí od rozsahu prác.

"Pri zariaďovaní rodinného domu, kde už máme priestor predpripravený, trvá montáž kuchyne niekoľko dní. Ak ide o byt, kde sa prerába celé bytové jadro, teda kúpeľňa a kuchyňa, tak tu trvá realizácia asi mesiac. A ak prerábame celý byt, tak to môže trvať aj niekoľko mesiacov, samozrejme podľa náročnosti a požiadaviek zákazníka," dodala.

Predajňa po dlhých rokoch zmenila adresu, momentálne Aarin-Váš domov nájdete vo vynovených priestoroch na ulici Šrobárova 8. "Predajňu sme otvorili koncom marca a otvorené máme od pondelka do piatka, od deviatej do piatej, po individuálnej dohode je to možné aj cez víkend," prezradila Vidiečanová.

Aarin-Váš domov nájdete na Šrobárovej ulici 8 v Rimavskej Sobote alebo na stránke www.aarin-vasdomov.sk

Kontaktovať Ing. arch. Vidiečanovú môžete na tel. čísle: 0907 329 970 alebo mailom: aarin@aarin-vasdomov.sk

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross