Už budúci týždeň vás vo Veľkom Krtíši čaká jarmok i vinobranie

Vinobranie 2022. Zdroj: MsKS vo V. Krtíši

VEĽKÝ KRTÍŠ – Tradičný jesenný banícky jarmok vo Veľkom Krtíši vás v uliciach mesta bude čakať už budúci týždeň. V dňoch 20. a 21. septembra sa môžete tešiť na predaj rozličných druhov tovaru, predaj výrobkov ľudových remesiel a dostupné budú aj stánky s občerstvením.

Život v meste rozprúdi následne na to, 22. septembra, Vinobranie, ktoré pred kultúrnym domom na Námestí A. H. Škultétyho začne o 16:00 hod. Na hlavnom pódiu sa predstavia žiaci zo Základnej umeleckej školy vo V. Krtíši, Duo Jamaha, slovenská hudobná skupina S hudbou vesmírnou či populárny Hex.

Článok pokračuje pod reklamou.

Súčasťou Vinobrania bude aj sprievodný program, ako napríklad veľkokrtíška vínna cesta, výstava a ochutnávka vín alebo aj Arakovo, ktoré ponúka jedinečnú možnosť byť v priamom kontakte s najrôznejšími druhmi papagájov a iných exotických vtákov.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross