Trialista Michal Nagy má ďalší titul majstra Slovenska

Michal Nagy (v strede). Foto: FB NovoCK Trial Lučenec

LUČENEC – Do centra Novohradu putoval ďalší titul majstra Slovenska. Postaral sa o to Michal Nagy, ktorý sa predstavil na republikovom šampionáte v biketriale v Tatranskej Lesnej. Michal bol tentoraz jediným reprezentantom NovoCK Trial Lučenec, no napriek tomu zabezpečil najcennejší úspech.

„Rozhodol sa štartovať vo vyššej kategórii, kde nastúpil so staršími súpermi. Preteky ukončil ako druhý, no keďže na prvom mieste sa umiestnil Poliak, tak Michal získal prvenstvo medzi Slovákmi a stal sa majstrom,“ zhrnula Daniela Tršková, prezidenta lučeneckého klubu.

Článok pokračuje pod reklamou.

Michalov brat Marek sa súťaže nezúčastnil, pretože v tom čase pretekal v Nemecku, kde si mohol zajazdiť v C1 so svetovou elitou. Obaja sa však spolu s ďalšími členmi NovoCK Trial predstavia na nasledujúcich väčších i menších súťažiach.

„Pred sebou máme majstrovstvá Slovenska v cyklotriale vo Veľkom Záluží. Vrcholom tejto sezóny by mali byť svetové hry mládeže, ktoré sa v lete uskutočnia v Španielsku,“ zakončila Tršková.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross