Tanečný dom pre najmenších pokračuje vo Fiľakove aj v novembri

25. novembra 2022 | | |  | 
Foto: Archív MsKS

FIĽAKOVO - Tanečný dom pre najmenších pokračuje aj v novembri. Minulý mesiac sa v priestoroch Mestského kultúrneho strediska (MsKS) vo Fiľakove zišlo vyše sto účastníkov. V programe účinkovali bývalí tanečníci FS Rakonca, Angéla a Dániel Gáspárovci s ľudovou hudbou File Banda.

Školu spevu viedla spevácka skupina Foncsik a lektorky programu pre batoľatá s rodičmi boli Laura Burovincz a Alice Környei.

Článok pokračuje pod reklamou.

"Mestské kultúrne stredisko vo Fiľakove a občianske združenie Iuvenis Neogradiensis dňa 26. novembra usporiada druhé podujatie z cyklu Tanečný dom pre najmenších v budove MsKS. Hudobný sprievod bude zabezpečovať ľudová hudba File Banda, lektormi programu pre batoľatá s rodičmi budú Gabriella Farkas a Peter Simon. Školu tanca povedie Alexandra Koronczi (bývalá tanečnica FS Rakonca) a Dániel Légár. Škola spevu bude prebiehať pod vedením speváckej skupiny Foncsik," informovala Andrea Illés Kósik, riaditeľka MsKS.

Podujatie pre batoľatá sa začne o 16:00 hod. v bábkovej sále kultúrneho strediska a od 16:30 hod. sa v spoločenskej sále uskutoční škola ľudového tanca a hier pre žiakov prvého stupňa. Tanečný dom prebieha v maďarskom jazyku a ďalšie stretnutie je naplánované na 10. decembra v rámci predvianočného programu pod názvom Radujme sa.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

NAJNOVŠIE

NAJČÍTANEJŠIE

 
Voľné pracovné miesta v okrese V. Krtíš: Hľadajú vodiča kamiónu, asistensku manažéra aj programátora
15.apr.2024 - Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny vo Veľkom Krtíši aktualizoval zoznam voľných pracovných miest. Ďalej...
V Poltári zorganizovali 2. ročník Memoriálu Jaroslava Štrbu a Ivana Terema
12.apr.2024 - Na 3. mieste sa umiestnil tím Žabky, 2. miesto obsadil Dobrý ročník a 1. miesto získal tím Siťák gym. Ďalej...
Históriu a pamiatky mesta Fiľakovo priblíži digitálny sprievodca
10.apr.2024 - Fiľakovo môžu návštevníci odteraz spoznávať prostredníctvom digitálneho sprievodcu. Ďalej...
V Kokave nad Rimavicou plánujú vybudovať novú kanalizáciu za približne 10 miliónov eur
9.apr.2024 - Slovenská vodárenská spoločnosť plánuje v Kokave nad Rimavicou vybudovať novú kanalizáciu pre viac ako 570 domácností. Ďalej...
Hľadáte si prácu v okrese Lučenec? Máme pre vás zoznam voľných pracovných miest
8.apr.2024 - Hľadáte si vy alebo vaši blízki a známi zamestnanie? Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross