Tanečný dom pre najmenších pokračuje vo Fiľakove aj v novembri

25. novembra 2022 | | |  | 
Foto: Archív MsKS

FIĽAKOVO - Tanečný dom pre najmenších pokračuje aj v novembri. Minulý mesiac sa v priestoroch Mestského kultúrneho strediska (MsKS) vo Fiľakove zišlo vyše sto účastníkov. V programe účinkovali bývalí tanečníci FS Rakonca, Angéla a Dániel Gáspárovci s ľudovou hudbou File Banda.

Školu spevu viedla spevácka skupina Foncsik a lektorky programu pre batoľatá s rodičmi boli Laura Burovincz a Alice Környei.

Článok pokračuje pod reklamou.

"Mestské kultúrne stredisko vo Fiľakove a občianske združenie Iuvenis Neogradiensis dňa 26. novembra usporiada druhé podujatie z cyklu Tanečný dom pre najmenších v budove MsKS. Hudobný sprievod bude zabezpečovať ľudová hudba File Banda, lektormi programu pre batoľatá s rodičmi budú Gabriella Farkas a Peter Simon. Školu tanca povedie Alexandra Koronczi (bývalá tanečnica FS Rakonca) a Dániel Légár. Škola spevu bude prebiehať pod vedením speváckej skupiny Foncsik," informovala Andrea Illés Kósik, riaditeľka MsKS.

Podujatie pre batoľatá sa začne o 16:00 hod. v bábkovej sále kultúrneho strediska a od 16:30 hod. sa v spoločenskej sále uskutoční škola ľudového tanca a hier pre žiakov prvého stupňa. Tanečný dom prebieha v maďarskom jazyku a ďalšie stretnutie je naplánované na 10. decembra v rámci predvianočného programu pod názvom Radujme sa.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Tomášovce pred prvým jarným kolom získali posilu z tretej ligy
24.mar.2023 - Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross