Speváčka Sima predvedie svoju šou na kúpalisku v Poltári

Zdroj foto: IG Sima

POLTÁR – Sima po úspešnom a vypredanom turné Masterpiece nevynechá ani stred Slovenska. Populárna slovenská speváčka má fanúšikov naozaj z každej vekovej katégorie a na pódiu vždy predvedie skvelú a nezabudnuteľnú šou.

Sima do Poltára nepríde po prvýkrát a veľmi dobre vie, že na mestskom kúpalisku ju bude čakať veľký počet fanúšikov. Tešiť sa môžete na jej populárne piesne a svoj koncert odpáli už 11. augusta po 21:30 hod. na kúpalisku v Poltári. Pripravované podujatie má pod palcom spoločnosť PORTOUR-CK s.r.o..

Článok pokračuje pod reklamou.

Pred a po koncerte sa o zábavu postarajú DJ Attomic a DJ Martin. Vstup na podujatie je umožnený ľuďom od 15 rokov a mladším osobám len v sprievode rodičov. Lístky v predpredaji si môžete zakúpiť ešte stále za 12 eur. Na mieste podujatia budú dostupné za 15 eur.

Simona Hégerová, umeleckým menom Sima, vydala štyri štúdiové albumy a v novembri 2022 predstavila verejnosti v poradí štvrtý, ktorý nesie názov Masterpiece. Ako jej prvý album dosiahol vrchol rebríčka najpredávanejších albumov na Slovensku.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Marketingová agentúra PROGNESSA hľadá do svojho tímu PPC/ Social media špecialistu. Ďalej...
Ponuka práce: Digitálna agentúra PROGNESSA hľadá PPC/Social media špecialistu
6.máj.2024 - Marketingová agentúra PROGNESSA hľadá do svojho tímu PPC/ Social media špecialistu. Ďalej...
Projekt sa sústreďuje na štyri oblasti a to: vzdelávanie, zamestnanosť, bývanie a predchádzanie diskriminácie. Ďalej...
Cieľom projektu je zlepšiť postavenie marginalizovaných rómskych komunít
29.apr.2024 - Projekt sa sústreďuje na štyri oblasti a to: vzdelávanie, zamestnanosť, bývanie a predchádzanie diskriminácie. Ďalej...
Do projektu sa podarilo zapojiť 26 zamestnávateľov, 11 komunitných centier a 5 mimovládnych organizácií. Ďalej...
Unikátny projekt umožňuje Rómom vzdelávať sa a ľahšie sa zamestnať
24.apr.2024 - Do projektu sa podarilo zapojiť 26 zamestnávateľov, 11 komunitných centier a 5 mimovládnych organizácií. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross