Speváčka Sima predvedie svoju šou na kúpalisku v Poltári

Zdroj foto: IG Sima

POLTÁR – Sima po úspešnom a vypredanom turné Masterpiece nevynechá ani stred Slovenska. Populárna slovenská speváčka má fanúšikov naozaj z každej vekovej katégorie a na pódiu vždy predvedie skvelú a nezabudnuteľnú šou.

Sima do Poltára nepríde po prvýkrát a veľmi dobre vie, že na mestskom kúpalisku ju bude čakať veľký počet fanúšikov. Tešiť sa môžete na jej populárne piesne a svoj koncert odpáli už 11. augusta po 21:30 hod. na kúpalisku v Poltári. Pripravované podujatie má pod palcom spoločnosť PORTOUR-CK s.r.o..

Článok pokračuje pod reklamou.

Pred a po koncerte sa o zábavu postarajú DJ Attomic a DJ Martin. Vstup na podujatie je umožnený ľuďom od 15 rokov a mladším osobám len v sprievode rodičov. Lístky v predpredaji si môžete zakúpiť ešte stále za 12 eur. Na mieste podujatia budú dostupné za 15 eur.

Simona Hégerová, umeleckým menom Sima, vydala štyri štúdiové albumy a v novembri 2022 predstavila verejnosti v poradí štvrtý, ktorý nesie názov Masterpiece. Ako jej prvý album dosiahol vrchol rebríčka najpredávanejších albumov na Slovensku.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross