Slovnaft Cup: Lučenec sa môže stretnúť s V. Krtíšom, Poltár bude hrať s Látkami

TJ Slovan Tomášovce - OFK Olováry

NOVOHRAD - Futbalové kluby z okresov Lučenec, Veľký Krtíš a Poltár spoznali svojich súperov v novej edícii slovenského futbalového pohára Slovnaft Cup 2023/2024.

Okres Lučenec bude mať v súťaži zastúpenie v podobe siedmich klubov. Svojich súperov zatiaľ nepoznajú treťoligisti z Fiľakova a Lučenca. Fiľakovo môže v 1. kole naraziť na OFK Hliník nad Hronom alebo FK Lijo Ladomerská Vieska. Duel sa odohrá 2. augusta od 17:00. Súper Lučenca vzíde z duelu v susednom okrese - TJ Nenince - MFK Baník Veľký Krtíš.

Článok pokračuje pod reklamou.

Nováčik v 5. lige TJ Slovan Tomášovce sa v 1. kole stretne so šiestoligistom z Dudiniec. V predkole sa odohrajú aj dva regionálne zápasy. Najskôr si 22. júla o 16:00 zmerajú sily FK Lovinobaňa a TJ Jednota Málinec. V tom druhom, ktorý sa začne hrať o hodinu neskôr, na seba narazia 1. FK Buzitka a OŠK Radzovce.

Okres Poltár bude mať v súťaži zastúpenie v podobe troch klubov. V ďalšom regionálnom derby v predkole sa stretnú TJ Družstevník Látky a TJ Sklotatran Poltár. Víťaz z tohto duelu si zahrá v 1. kole proti treťoligistovi z Rimavskej Soboty. Tretím zástupcom z okresu bude TJ Baník Kalinovo, ktorý svojho súpera ešte nepozná. Vzíde z duelu FC Semerovo - TJ Veľké Lovce.

Veľkokrtíšsky okres bude zastupovať v pohári štvorica tímov. V prvom dueli sa stretnú spomenuté Nenince a Veľký Krtíš. V druhom reigonálnom derby si sily zmerajú ŠK Vinica a OFK Olováry.

O kluboch z regiónov Gemer a Malohont si môžete prečítať na našom partnerskom portáli Rimava.sk. Kompletné zloženie pavúku nájdete na portáli Futbalnet.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross