FIĽAKOVO/MÁLINEC – Legendárna skupina z Rimavskej Soboty po rokoch vyráža na turné. V rodnom meste ich ale neuvidíte.
Bratia Matyinkovci spolu so sprievodnou kapelou navštívia počas troch mesiacov 10 miest, kde svojim fanúšikom zaspievajú aj nesmrteľné hity ako Hafanana, Do It, Anjel, One Way Ticket atď. Celý program bude sprevádzať na mieru šitá videoprojekcia na veľkoplošnej LED stene.
Ide o prípravu na veľkolepú Party Roku, ktorá sa uskutoční 22. septembra v bratislavskej NTC aréne.
Článok pokračuje pod reklamou.
"Tento rok je pre nás výnimočný. Spustili sme aktivitu s hashtagom #ShowHowMadUAr (v preklade Ukáž Aký Si Bláznivý), ktorá je slovnou hračkou nášho názvu a jej cieľom je priniesť našim fanúšikom niečo pozitívne. Má ich povzbudiť k tomu, aby si plnili svoje sny, nech sú akokoľvek bláznivé. A my im v tomto chceme ísť príkladom. Aj preto sme sa rozhodli v najbližších 2 rokoch splniť všetky naše hudobné sny a sme mimoriadne radi, že prvé z nich sa nám už aj plnia. Či už je to nová skladba, ktorú pripravujeme s najlepším slovenským producentom Robertom Burianom a budú v nej účinkovať viaceré zahraničné hviezdy, alebo pripravovaná Party Roku v NTC aréne, na ktorej čaká našich fanúšikov množstvo prekvapení," priblížilo duo Maduar.
Členovia kapely sa rozhodli navštíviť aj mestá, v ktorých doteraz nikdy nekoncertovali a Rimavskú Sobotu tentokrát vynechajú. "Veľké mestá máme za predchádzajúce roky obehané skrz naskrz, tak s výnimkou Žiaru nad Hronom, kde nás čaká koncert spojený s Video Oldies Party, sme sa cielene nasmerovali do menších miest a obcí, v ktorých majú sály s dostatočnou kapacitou a mimoriadne vďačné a žičlivé publikum," dodali Ladislav a Juraj.
MADUAR & band - Live Tour 2023:
ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU