Samospráva Poltára opravila oplotenie detského dopravného ihriska, na noc ho budú zamykať

Foto: poltar.sk

POLTÁR - Mesto Poltár opravilo plot detského dopravného ihriska, ktorý bol poškodený na viacerých miestach. Radnica sa ho tiež rozhodla na noc zamykať. Samospráva o tom informovala na svojej webstránke s tým, že o opätovnom otvorení budú včas informovať.

Článok pokračuje pod reklamou.

„Chceme predísť vandalizmu v nočných hodinách. Stáva sa, že detské ihriská ničia aj tí, pre ktorých bolo určené, mladiství vandali vo večerných a nočných hodinách si krátia čas touto aktivitou. Preto prosím tých, ktorí budú svedkom poškodzovania ihriska, aby túto činnosť ohlásili na políciu v Poltári,“ vyzval primátor Peter Sitor.

Priestor v súčasnosti monitoruje kamerový systém. „Mojím cieľom, ako aj mesta, je zvýšiť ochranu a bezpečnosť detí a všetkých občanov žijúcich v Poltári,“ dodal Sitor.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Tomášovce pred prvým jarným kolom získali posilu z tretej ligy
24.mar.2023 - Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Hudobný zážitok podčiarkne atmosféra lučenskej historickej budovy. Ďalej...
SÚŤAŽ O LÍSTKY: V lučenskej synagóge vystúpi Katka Koščová
16.mar.2023 - Hudobný zážitok podčiarkne atmosféra lučenskej historickej budovy. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross