Ráno poznačila dopravná nehoda, jedno z áut skončilo v strome

Dopravná nehoda. Ilustračné foto: Pixabay

MUĽA - Predposledný deň aktuálneho pracovného týždňa sa začal dopravnou nehodou. Záchranné zložky vo štvrtok (16. 2.) ráno vyrazili do katastra obce Muľa v okrese Veľký Krtíš, kde sa na ceste číslo 2610 zrazili dve autá.

Podľa prvých informácií od Jozefa Fekiača z Operačného riadenia a integrovaného záchranného systému Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici pri udalosti zasahujú hasiči, zdravotníci aj policajti.

Článok pokračuje pod reklamou.

"Ide o dopravnú nehodu dvoch osobných motorových vozidiel, pričom jedno sa nachádza mimo cesty v strome. Príslušníci HaZZ po príchode na miesto udalosti zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín," opísal Fekiač.

Ako pokračoval, jedného z účastníkov nehody si do opatery vzala posádka záchrannej zdravotnej služby.

Správu doplníme.

Aktualizované 8:55 hod.: Pri dopravnej nehode zasahovali štyria hasiči s jedným kusom techniky. Ako pre portál Novohradske.sk ozrejmil Dušan Drienovský z Okresného riaditeľstva HaZZ Veľký Krtíš, zrážku podľa všetkého spôsobil defekt.

"Auto následkom toho narazilo do prívesu protiidúceho auta a potom ho vynieslo mimo cesty. Po našom príchode bol vodič v opatere zdravotníkov. Hasiči na mieste vykonali protipožiarne opatrenia a po zdokumentovaní nehody vozidlo odtiahli na bezpečné miesto," priblížil Drienovský.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
V dizajnovom štúdiu Aarin-Váš domov vám navrhnú a zrealizujú interiér na kľúč, nájdete ho na novej adrese
6.jún.2023 - Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross