AKTUALIZOVANÉ: Pri Trebeľovciach došlo k dopravnej nehode (+ FOTO)

Foto: Novohradske.sk

TREBEĽOVCE - Hasiči, záchranári aj policajti majú rušný záver druhého pracovného dňa aktuálneho týždňa. V utorok (7. 2.) večer ich privolali k dopravnej nehode dvoch áut. K udalosti došlo na štátnej ceste 2652 v katastri obce Trebeľovce.

Článok pokračuje pod reklamou.

Podľa prvých informácií od Jozefa Fekiača z Operačného riadenia a integrovaného záchranného systému Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici sa jedno z áut nachádza mimo cesty.


AKTUALITA: Vo fiľakovskom priemyselnom parku položili základný kameň novej haly, prácu tam nájde okolo tridsať ľudí

NEVYNECHAJTE: Študenti meškajú, ľudia čakajú v snehu i daždi. Župan Lunter a primátor Fiľakova Agócs vyzvali ministra k obnove dopravy na vlakovej stanici

ŠPORT: Hráči Mimel Lučenec U15 sú majstrami Slovenska. Tréner Berky nešetrí slovami chvály


"Príslušníci HaZZ po príchode na miesto udalosti zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru, nežiaducemu pohybu a úniku prevádzkových kvapalín. Uniknuté prevádzkové kvapaliny boli zasypané sorpčnou látkou a zozbierané do zbernej nádoby," spresnil Fekiač.

Jedného človeka ošetrila posádka záchrannej zdravotnej služby. Na mieste udalosti sa nachádza aj hliadka polície.

Aktualizované o 20:40 hod.: Podľa informácií, ktoré portálu Novohradske.sk poskytol riaditeľ Okresného riaditeľstva HaZZ v Lučenci Peter Petráš, k udalosti došlo, keď auto narazilo do vozidla odstaveného na krajnici.

Jeden z účastníkov nehody mal z miesta najprv odísť, druhého ošetrili zdravotníci. Utrpel povrchové zranenia. Neskôr sa vrátil aj účastník, ktorý pôvodne z miesta odišiel. So žiadosťou o viac informácií sme sa obrátili na políciu.

Aktualizované 8. 2.: Vodič nafúkal. Viac informácií nájdete NA TOMTO ODKAZE.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Tomášovce pred prvým jarným kolom získali posilu z tretej ligy
24.mar.2023 - Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Hudobný zážitok podčiarkne atmosféra lučenskej historickej budovy. Ďalej...
SÚŤAŽ O LÍSTKY: V lučenskej synagóge vystúpi Katka Koščová
16.mar.2023 - Hudobný zážitok podčiarkne atmosféra lučenskej historickej budovy. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross