FOTO: Pri dopravnej nehode sa zranil jeden človek

Ilustračné foto: Pixabay.

BUŠINCE - Hasiči z regiónu opäť zasahovali pri dopravnej nehode. Tá sa stala v stredu 5. januára blízko obce Bušince v okrese Veľký Krtíš.

Článok pokračuje pod reklamou.

Ako priblížil Ján Ostrihoň z Operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici, ide o nehodu jedného auta. Pri udalosti sa zranila jedna osoba.

"Na mieste zasahujú štyria príslušníci HaZZ na jednom kuse techniky. Zasahujúci príslušníci poskytli zranenej osobe predlekársku prvú pomoc, vykonali protipožiarne opatrenia na havarovanom vozidle," informoval Ostrihoň.

Aktualizované: Informáciu pre náš portál potvrdil Dušan Drienovský z OR HaZZ Veľký Krtíš. Ako opísal, nehoda sa stala medzi obcami Bušince a Čeláre. "Zranenej osobe sme poskytli predlekársku pomoc a potom sme ju pomohli transportovať do sanitky, ktorá zabezpečila odvoz do zdravotníckeho zariadenia," povedal Drienovský.

Z miesta nehody. Foto: J. Vozaf
Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross