FOTO: Pri čelnej zrážke pri Zvolene prišla o život žena z Radzoviec

Foto: FB Polícia SR - Banskobystrický kraj

ZVOLEN/RADZOVCE - Štvrtkové ráno (2. 2.) sa v Banskobystrickom kraji začalo tragédiou. Na ceste I/16 pri závode Bučina vo Zvolene došlo k čelnej zrážke dvoch osobných áut, pričom náraz si okrem zranených vyžiadal aj jednu obeť.

Medzi účastníkmi nehody boli aj ľudia z nášho regiónu.

Článok pokračuje pod reklamou.

"Podľa doterajších zistení k nehode došlo tak, že 20-ročný vodič z Vígľaša, ktorý viedol vozidlo Ford v smere od Zvolena na Detvu, prešiel pravdepodobne v dôsledku únavy plynule do protismeru, kde sa čelne zrazil s oproti idúcim osobným autom Opel, ktorého vodičom bol 58-ročný vodič z obce Radzovce," informovala polícia na sociálnej sieti.

Vo vozidle Opel s ním cestovali dvaja ľudia z rovnakej obce. Šesťdesiatštyriročná spolujazdkyňa, ktorá sedela na zadnom sedadle, nehodu neprežila. Ostatných troch účastníkov previezli do nemocnice s ťažkými zraneniami.


ČÍTAJTE AJ: V lučenskej nemocnici otvoria vynovený infekčný pavilón


Podľa zistení televízie JOJ sa vodič Fordu skoro ráno vracal domov z nočnej služby. Za volantom ho mala premôcť únava a prebral sa až na trúbenie. Šofér druhého auta viezol susedov, starší manželský pár, na kontrolu do nemocnice.

"Na mieste nehody boli prítomní aj znalci z odboru cestnej dopravy, ako aj z odboru súdneho lekárstva. Alkohol u vodičov zistený nebol. V súvislosti s nehodou bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Nehoda je naďalej v štádiu vyšetrovania," dodáva polícia.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
V dizajnovom štúdiu Aarin-Váš domov vám navrhnú a zrealizujú interiér na kľúč, nájdete ho na novej adrese
6.jún.2023 - Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross