Počas predvolebnej kampane v Lučenci prišlo ku konfliktu, muž hodil vajcia do hlavy Jozefa Pročka

Reprofoto: FB Jožo Pročko - stránka 

LUČENEC/BRATISLAVA – Po verejných predvolebných incidentoch, ktoré sa pred pár dňami stali medzi lídrom OĽaNO Igorom Matovičom a exministrom vnútra Róbertom Kaliňákom a Tomášom Holkovičom, ktorý počas mítingu v bratislavskej Petržalke dvakrát udrel päsťou do tváre staršieho muža, sa tentokrát v uliciach Lučenca do konfliktu dostal ďalší z radov OĽaNO – Jozef Pročko.

Na predvolebnom stretnutí na Námestí republiky v Lučenci, muž v tričku Brat za brata, hodil slepačie vajcia do hlavy poslanca a aj súčasného kandidáta Jozefa Pročka. Pri konflikte malo dôjsť aj k fyzickému napadnutiu. Úder päsťou mal dostať od iného muža. Pročko celú potýčku zaznamenával v živom vysielaní na sociálnej sieti Facebook.

Článok pokračuje pod reklamou.

"Jednou ranou by som ťa zabil, kebyže chcem,“ povedal mu iný muž na Pročkovu osobu. Dotyčných nahlásil, aj so svojimi straníckymi kolegami, na polícii a sledoval ich až do odchodu. Predtým ešte spozoroval hliadku mestskej polície, ktorá ale do incidentu nezasiahla. Uviedla, že ide o konflikt záujmov.

Pročkovým svedkom bol aj Peter Pollák ml., slovenský politik rómskej národnosti, ktorý si od mužov tak isto vyslúžil hanlivé a urážlivé pomenovania.

Celý incident medzi mužmi a kandidátmi koalície OĽaNO si môžete pozrieť vo videu:

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross