Počas predvolebnej kampane v Lučenci prišlo ku konfliktu, muž hodil vajcia do hlavy Jozefa Pročka

Reprofoto: FB Jožo Pročko - stránka 

LUČENEC/BRATISLAVA – Po verejných predvolebných incidentoch, ktoré sa pred pár dňami stali medzi lídrom OĽaNO Igorom Matovičom a exministrom vnútra Róbertom Kaliňákom a Tomášom Holkovičom, ktorý počas mítingu v bratislavskej Petržalke dvakrát udrel päsťou do tváre staršieho muža, sa tentokrát v uliciach Lučenca do konfliktu dostal ďalší z radov OĽaNO – Jozef Pročko.

Na predvolebnom stretnutí na Námestí republiky v Lučenci, muž v tričku Brat za brata, hodil slepačie vajcia do hlavy poslanca a aj súčasného kandidáta Jozefa Pročka. Pri konflikte malo dôjsť aj k fyzickému napadnutiu. Úder päsťou mal dostať od iného muža. Pročko celú potýčku zaznamenával v živom vysielaní na sociálnej sieti Facebook.

Článok pokračuje pod reklamou.

"Jednou ranou by som ťa zabil, kebyže chcem,“ povedal mu iný muž na Pročkovu osobu. Dotyčných nahlásil, aj so svojimi straníckymi kolegami, na polícii a sledoval ich až do odchodu. Predtým ešte spozoroval hliadku mestskej polície, ktorá ale do incidentu nezasiahla. Uviedla, že ide o konflikt záujmov.

Pročkovým svedkom bol aj Peter Pollák ml., slovenský politik rómskej národnosti, ktorý si od mužov tak isto vyslúžil hanlivé a urážlivé pomenovania.

Celý incident medzi mužmi a kandidátmi koalície OĽaNO si môžete pozrieť vo videu:

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

NAJNOVŠIE

NAJČÍTANEJŠIE

 
Voľné pracovné miesta v okrese V. Krtíš: Hľadajú vodiča kamiónu, asistensku manažéra aj programátora
15.apr.2024 - Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny vo Veľkom Krtíši aktualizoval zoznam voľných pracovných miest. Ďalej...
V Poltári zorganizovali 2. ročník Memoriálu Jaroslava Štrbu a Ivana Terema
12.apr.2024 - Na 3. mieste sa umiestnil tím Žabky, 2. miesto obsadil Dobrý ročník a 1. miesto získal tím Siťák gym. Ďalej...
Históriu a pamiatky mesta Fiľakovo priblíži digitálny sprievodca
10.apr.2024 - Fiľakovo môžu návštevníci odteraz spoznávať prostredníctvom digitálneho sprievodcu. Ďalej...
V Kokave nad Rimavicou plánujú vybudovať novú kanalizáciu za približne 10 miliónov eur
9.apr.2024 - Slovenská vodárenská spoločnosť plánuje v Kokave nad Rimavicou vybudovať novú kanalizáciu pre viac ako 570 domácností. Ďalej...
Hľadáte si prácu v okrese Lučenec? Máme pre vás zoznam voľných pracovných miest
8.apr.2024 - Hľadáte si vy alebo vaši blízki a známi zamestnanie? Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross