Perfect Body Anett: Svetová kvalita za lučenské ceny

14. januára 2022 | | |  | 
Aneta Bizeová pri práci. Foto: Archív Perfect Body Anett

Vedeli ste, že v centre Novohradu si môžete dopriať svetovú kvalitu v starostlivosti o tvár i telo za lučenské ceny? Moderné a špičkové prístroje, pestrý výber kvalitnej kozmetiky, množstvo skrášľovacích aj relaxačných procedúr, ústretovosť i profesionalita.

To všetko nájdete v salóne Perfect Body Anett.

Salón vedie kozmetička Aneta Bizeová, ktorá v oblasti starostlivosti o telo a tvár nepatrí k nováčikom. Vo svete ženskej i mužskej krásy pracuje už dlhých osemnásť rokov, počas ktorých jej rukami prešli stovky spokojných klientov.

Čo všetko Perfect Body Anett nájdete?

V ponuke salónu nájdete základnú starostlivosť o pleť, hydratačné výživné aj liftingové profi ošetrenia podľa stavu pokožky a ročného obdobia pomocou certifikovaných prístrojov a kvalitných výrobkov od talianskych značiek Bioline Jato a René D´Essay.

Salón sa môže pýšiť aj špeciálnym oceňovaným prístrojom Zoner Antiage Trilogy. Ide o exkluzívnu technológiu, ktorá biostimuláciou bojuje proti uvoľňovaniu pokožky a radioliftom stimuluje produkciu kolagénu aj elastínu a redukuje známky starnutia s dlhým účinkom. Prístroj ponúka aj mezoporáciu, pri ktorej sa aktívne látky penetráciou dostávajú priamo do buniek.

Ošetrenie Proaging Staminal Gold so zlatom zase prinesie luxus, relax a výsledky. Super efekt zabezpečia aj rastlinné kmeňové bunky, peptidy a retinolové ošetrenia. Klientky v ponuke nájdu aj líčenia na rôzne príležitosti i desať rokov skúseností s novými technikami tetovania obočia, microbladingom, tetovaním očných liniek a pier švajčiarskymi pigmentami. Do ponuky pribudnú aj malé tetovania na telo.

V Perfect Body Anett kladú dôraz na kvalitu, a preto exkluzívne iba v tomto salóne nájdete špičkové technológie svetovej kvality. Najmä dámy ocenia formovanie postavy patentovanou technológiou LPG proti celulitíde na odbúravanie tukov a spevnenie ochabnutej pokožky na tele. Samozrejmosťou sú vlasové aj tvárové masáže, telové zábaly, lymfodrenáž, rolletic alebo depilácia. Účinnú pomoc tu nájdu a dámy, ktoré trápia strie a celulitída.

Perfect Body Anett zdobí nielen pestrý výber procedúr a moderných technológií, ale aj špičková kozmetika. O viditeľné účinky sa postarajú výrobky profesionálnych značiek akými sú talianske, nemecká Alcina alebo anglická Medik8.

Hoci kozmetička Aneta Bizeová v tejto oblasti pracuje už dlhých 18 rokov, neustále sa vzdeláva a navštevuje nové kurzy, aby klientom a klientkam vedela ponúknuť najnovšie trendy. Plnohodnotné poradenstvo je preto samozrejmosťou.

Spojením dlhoročnej kvality, špičkových technológií, množstva procedúr a profesionality tak dostanete kráľovstvo starostlivosti o telo a tvár pod jednou strechou. A aby ste si pokoj a procedúry naplno vychutnali aj v lete alebo počas pandémie, tak k tomu dopomôže klimatizácia a profesionálna čistička vzduchu.

V Perfect Body Anett myslia aj na pracujúcich, preto nie je problém dohodnúť si termín po pracovnej dobe alebo v sobotu. Vďaka tomu môže byť salón Perfect Body Anett perfektnou oázou pokoja po náročnom pracovnom týždni.

Štúdio Perfect Body Anett
Adresa:
Petőfiho 21, 984 01 Lučenec (200 metrov od úradu práce - smer Zlatá ulička)
Facebook: Perfect Body Anett
Telefón: 0915 839 900
Mail: anett416@gmail.com

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross