Pátranie so šťastným koncom. Ondreja z Gregorovej Viesky našli živého a zdravého

Ilustračné foto: Polícia SR

Aktualizované 20. 2.: Prípad má šťastný koniec, Ondreja sa podarilo vypátrať. Na Facebooku o tom informovala polícia s tým, že Novohradčana našli živého a zdravého v Modre.


GREGOROVA VIESKA - Polícia v Lučenci vyhlásila pátranie po Ondrejovi z Gregorovej Viesky. Štyridsaťdeväťročný muž je nezvestný od nedele (5. 2.). Naposledy ho videli krátko po 15:00 hod. na železničnej stanici v Podrečanoch, kde vystupoval z osobného vlaku.


AKTUÁLNE: Internetom sa šíri hoax, podľa ktorého v Lučenci šijú uniformy pre brancov


"Nezvestný je približne 180 centimetrov vysoký, štíhlej postavy. Má hnedé rovné vlasy ostrihané na krátko a zeleno-modré oči. Oblečený mal dlhý tmavo-hnedý kožený kabát, svetlomodrú mikinu s červeným golierom a obuté mal hnedé poltopánky," opísala polícia na sociálnej sieti.

Článok pokračuje pod reklamou.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli napomôcť k jeho vypátraniu, treba oznámiť na linke 158 alebo priamo na oddelenie pátrania v Lučenci na čísle +4219 616 533 72.

*Fotku sme odstránili.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Tomášovce pred prvým jarným kolom získali posilu z tretej ligy
24.mar.2023 - Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross