Novovznikajúci projekt Majakovského rezidence sa blíži ku koncu: Získajte bývanie s nadštandardnými vlastnosťami

Vizualizácia po finálnom dokončení.

LUČENEC – Ruch na ulici V. V. Majakovského v centre Lučenca sa pomaly blíži ku svojmu zdarnému koncu. Developer Jaroslav Serzödi a Norbert Horváth dali niekdajšej ubytovni celkom nový šat.

Pôvodný objekt dlhodobo chátral a mal problémové pozadie s množstvom exekúcií. Avšak vďaka svojej vynikajúcej polohe a priľahlému pozemku sa po dôkladnom zvážení developeri rozhodli premeniť ho na bývanie s nadštandardnými vlastnosťami.

8 poschodí a 39 bytových jednotiek – to je novovznikajúci projekt Majakovského rezidence, ktorý vás príjemne prekvapí smart riešeniami domácnosti.

Vďaka svojmu umiestneniu je ideálny pre rodiny s deťmi, ale aj podnikateľov a mladých ľudí. Bytový dom je priamo napojený na hlavnú cestnú komunikáciu. Spojenie s ostatnými časťami mesta je na veľmi dobrej úrovni.


,,Jednoducho povedal, že ten mierny doplatok mu stojí za ten komfort
a vlastne celoživotne znížené mesačné náklady.”


Pozrime sa bližšie na to, prečo je výhodnejšie bývať v novom a ako to ovplyvní váš rozpočet

V súčasnej dobe inflácie zápasíme s vysokými cenami úplne všade. Dokonca aj pri bývaní “vo svojom”.

Vysoké mesačné náklady, nižší štandard bývania, opotrebovanosť stavby a mnoho ďalších faktorov v starých, alebo starších bytových domoch, výrazne vplývajú na komfort bývania, ako aj finančný komfort.

Prečo by malo byť bývanie v Majakovského rezidence výhodnejšie?

"Keby som mal povedať jednoducho, tak by som povedal: Lebo uvažujú ekonomicky a vedia oceniť kvalitu nového bývania. Zobral som môjho známeho na takú kamarátsku prehliadku a keď som mu všetko ukázal a sám na vlastné oči videl, ako to vyzerá, dal do predaja svoj terajší, aj keď nie starý byt s tým, že si ihneď zarezervoval nový u nás. Jednoducho povedal, že ten mierny doplatok mu stojí za ten komfort a vlastne celoživotne znížené mesačné náklady. Aj takto to niekto môže vnímať," vysvetlil developer Jaroslav Serzödi.

V čom je hlavná odlišnosť od starších bytov a kde bude badateľná úspora financií?

",Ak by som mal pomenovať základné odlišnosti od bežného bývania, tak by som spomenul podlahové kúrenie. Veľmi málo bytových domov môže ponúknuť komfort podlahového vykurovania. Ďalším benefitom je kotolňa, ktorá je naprojektovaná a vybudovaná tak, aby čo najviac šetrila energie. Je použité tepelné čerpadlo v kombinácii s fotovoltaickými panelmi. Prítomnosť tepelného čerpadla umožnila centrálny rozvod studenej vody do každej bytovej jednotky a tým zabezpečiť centrálne chladenie každého bytu. Okrem zvýšeného komfortu vykurovania bola kotolňa navrhnutá tak, aby náklady na teplú vodu a vykurovanie boli znížené na čo najnižšiu sumu. Nemusím prízvukovať, že pri kolísavých cenách energií, môžu byť mesačné poplatky za energie rozhodujúcim faktorom pri výbere nového bývania. Ďalej boli dorobené väčšie balkóny. Zároveň bol navýšený počet balkónov tak, aby každá bytová jednotka mala aspoň jeden balkón. Každý byt bude mať pridelenú kobku. Na zvýšenie bezpečnosti bude celý objekt a okolie monitorované kamerovým systémom. Toto sú základné rozdiely, ktoré by som chcel spomenúť, ale samozrejme, našlo by sa ešte pár vecí ale to už radšej osobne pri rozhovore so záujemcami o nové bývanie," dodal Serzödi.

Štandard každého bytu je teda nasledovný:

• Podlahové kúrenie
• Laminátová podlaha
• Obložkové zárubne s dverami
• Protihlukové izolanty
• Centrálne chladenie
• Rekuperácia
• Bezpečnostné dvere Adlo
• Trojsklenné plastové okná Rehau
• Obklad, dlažba, sanita – možnosť výberu z farebných variantov

V akom štádiu je aktuálne projekt a aké kroky plánujete v najbližšej dobe?

"Samotný bytový dom je už v dokončovacej fáze. Prakticky šesť z ôsmych poschodí sú už vo fáze holobytu. Zvyšné dve poschodia budú ukončené v dohľadnej dobe. Vonkajšia fasáda je tiež pred dokončením. Z pohľadu okoloidúcich obyvateľov budú najbadateľnejšie zmeny viditeľné v mesiaci september, kedy sa budú robiť parkoviská a okolitá zeleň. Zároveň toto bude posledná fáza projektu pred kolaudáciou a odovzdaním diela budúcim vlastníkom," priblížil prevádzkovateľ.

Možnosť nahliadnuť do procesu výstavby pomocou virtuálnej prehliadky môžete po kliknutí na nasledujúce odkazy:
2-izbový byt: https://my.matterport.com/show/?m=NC9PFXDfSPV
3-izbový byt: https://my.matterport.com/show/?m=xt2QPkEpEqT

Úspešná realitná spoločnosť a vybavenie hypotéky

Predávajúci projektu je realitná spoločnosť TARGETreal. Zastrešujú financie, development a reality pod jednou strechou. Poskytnú klientom finančné poradenstvo na mieru a pomoc pri vybavovaní hypotéky prostredníctvom profesionálov a partnerov z Brokeria a.s.

Radi Vám pomôžeme aj s predajom vašej súčasnej nehnuteľnosti, aby ste sa mohli čo najskôr nasťahovať do nového domova. Všetky bližšie informácie nájdete na webe www.majakovskeho.sk

PR článok
Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre. Kontakt: novohradske@medialna.sk

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

NAJNOVŠIE

NAJČÍTANEJŠIE

 
Voľné pracovné miesta v okrese V. Krtíš: Hľadajú vodiča kamiónu, asistensku manažéra aj programátora
15.apr.2024 - Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny vo Veľkom Krtíši aktualizoval zoznam voľných pracovných miest. Ďalej...
V Poltári zorganizovali 2. ročník Memoriálu Jaroslava Štrbu a Ivana Terema
12.apr.2024 - Na 3. mieste sa umiestnil tím Žabky, 2. miesto obsadil Dobrý ročník a 1. miesto získal tím Siťák gym. Ďalej...
Históriu a pamiatky mesta Fiľakovo priblíži digitálny sprievodca
10.apr.2024 - Fiľakovo môžu návštevníci odteraz spoznávať prostredníctvom digitálneho sprievodcu. Ďalej...
V Kokave nad Rimavicou plánujú vybudovať novú kanalizáciu za približne 10 miliónov eur
9.apr.2024 - Slovenská vodárenská spoločnosť plánuje v Kokave nad Rimavicou vybudovať novú kanalizáciu pre viac ako 570 domácností. Ďalej...
Hľadáte si prácu v okrese Lučenec? Máme pre vás zoznam voľných pracovných miest
8.apr.2024 - Hľadáte si vy alebo vaši blízki a známi zamestnanie? Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross