Novohradský pedál opäť aj s top športovcami, na online registráciu ostávajú posledné hodiny

22. mája 2023 | | | |  | 
Novohradský pedál 2022. Foto: Ján Šnúrik

LUČENEC – Už len posledných pár hodín ostáva do ukončenia možnosti zaregistrovať sa na Novohradský pedál. Deviaty ročník populárneho športového podujatia (28. 5.) pokračuje v nastavenom trende a aj tento rok sa na štart postaví viacero známych tvárí národnej i regionálnej cyklistiky.

„Do Lučenca sa chystajú reprezentant Martin Haring, celkový víťaz Škoda Open Tour Rudo Dzureň či Martin Michálek. Príde aj reprezentantka SR Martina Krahulcová, ktorá obsadila 5. miesto na Cape Epic - najprestížnejšej etapovej súťaži na svete,“ navnadil organizátor Vlastimil Duzbaba.

Článok pokračuje pod reklamou.

„Zaregistrovaní sú aj Andrej Kubiš, Martin Belko, úradujúci majster Slovenska v cestnej cyklistike v kategórii kadet Roman Vaľo, úspešní maďarskí pretekári Péter Kovácz a Viktória Szekeres, ale aj domáci športovci Miroslava Belková či Lukáš Jureňa,“ dodal Duzbaba s tým, že momentálne je prihlásených okolo 180 športovcov.

Profesionálni i hobby cyklisti, ktorí chcú tiež byť súčasťou súťažnej zložky deviateho ročníka Novohradského pedála, tak majú zrejme poslednú šancu.

Online registrácia s nárokom na darčekovú tašku sa končí v pondelok (22. 5.) o polnoci. Zaregistrovať sa bude dať aj na mieste pred začiatkom pretekov, no len do vyčerpania štartovných čísel.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
V dizajnovom štúdiu Aarin-Váš domov vám navrhnú a zrealizujú interiér na kľúč, nájdete ho na novej adrese
6.jún.2023 - Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross