NovoCK Trial zbieral medaily pod Tatrami

Foto: FB NovoCK TRIAL

LUČENEC - NovoCK Trial absolvoval posledné kolo slovenských hier mládeže, ktoré sa v sobotu (10. 9.) uskutočnilo v Poprade. Pod Tatrami nás reprezentovala sedmička jazdcov vo všetkých kategóriách okrem seniorov a žien.

Ako je už u členov tohto klubu zvykom, domov sa vrátili ťažší.

Článok pokračuje pod reklamou.

"V najmladšej kategórii promesa si potvrdila pozíciu z lučeneckých pretekov Ninka Kocúrová a obhájila 3. miesto. V poussinoch opäť mimo poradia štartoval Daniel Fides a v benjaminoch Melánia Gembická a Matej Pavko. Matejovi sa darilo viac, vybojoval výborné 2. miesto. V kategórii minime sa predstavili Timotej Gembický a Michal Nagy. Práve vďaka Michalovi sa strieborné priečky pre náš klub rozšírili o ďalšie 2. miesto," zhrnula prezidentka klubu Daniela Tršková.

Posledným reprezentantom NovoCK Trial bol Marek Nagy. Ten okrem prekážok bojoval aj s dažďom a blatom. Ani to ho však nezastavilo a v Poprade si vyjazdil striebornú priečku.


ĎALŠIE SPRÁVY Z NOVOHRADU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross