AKTUALIZOVANÉ: Pri nehode smetiarskeho auta sa jeden človek ťažko zranil

Foto: Novohradské.sk

LUČENEC - Hasiči, policajti aj zdravotníci mali opäť plné ruky práce. V utorok (2. 5.) zasahovali na ceste I/16 pri Lučenci, kde došlo k nehode auta na odvoz komunálneho odpadu.

Podľa prvých informácií od Jozefa Fekiača z oddelenia Operačného riadenia a integrovaného záchranného systému Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici bola jedna osoba v aute zakliesnená.

Článok pokračuje pod reklamou.

"V čase príchodu príslušníkov HaZZ sa vozidlo nachádzalo prevrátené vedľa štátnej cesty, pričom vo vozidle sa nachádzala jedna zakliesnená osoba. Príslušníci HaZZ zabezpečili havarované vozidlo proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín," konkretizoval Fekiač.

Hasiči tiež z auta vyslobodili zakliesnenú osobu, ktorú si potom do opatery vzala posádka záchrannej zdravotnej služby. Na mieste nehody pomáhali aj policajti.

AKTUALIZOVANÉ 3. 5.: "Vodič pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu a povahe vozovky. Pri prudkom brzdení došlo k rozkolísaniu vozidla, ktoré sa následne prevrátilo do priekopy. Pri nehode sa dve osoby zranili ľahko a jedna ťažko. Škoda na vozidle bola odhadnutá na 30-tisíc eur," priblížila polícia.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
V dizajnovom štúdiu Aarin-Váš domov vám navrhnú a zrealizujú interiér na kľúč, nájdete ho na novej adrese
6.jún.2023 - Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross