Nehoda pri Tomášovciach sa skončila tragicky, spolujazdec zomrel v nemocnici

Zdroj foto: Polícia SR - Banskobystrický kraj

TOMÁŠOVCE – Zrážka dvoch áut v susednom okrese, o ktorej sme vás informovali v stredu (23. augusta) sa skončila tragicky. Ako informovala polícia, k vážnej dopravnej nehode došlo o 16-tej hodine na ceste III/2644 medzi obcami Tomášovce a Halič, v mierne pravotočivej zákrute.

"Podľa doterajších zistení tu 19-ročný vodič na vozidle Opel prešiel z doposiaľ presne nezistených príčin do protismernej časti vozovky, kde sa zrazil s vozidlom Jeep Wrangler, ktorého vodič už zrážke nemohol zabrániť," informovala polícia.

Článok pokračuje pod reklamou.

Tiež doplnila, že pri nehode sa zranili štyri osoby, z toho dve ťažko. 20-ročný spolujazdec z vozidla Opel, žiaľ, svojim zraneniam vo štvrtok v nemocnici podľahol.

"Škoda na vozidlách bola predbežne vyčíslená na 7-tisíc eur. Alkohol u vodičov zistený nebol. Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre usmrtenie, všetky bližšie okolnosti nehody sú predmetom jej ďalšieho vyšetrovania. Vzhľadom na viaceré vážne nehody na cestách nášho kraja v poslednom období, vyzývame vodičov k opatrnosti a zodpovednosti za volantom," doplnila polícia.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Marketingová agentúra PROGNESSA hľadá do svojho tímu PPC/ Social media špecialistu. Ďalej...
Ponuka práce: Digitálna agentúra PROGNESSA hľadá PPC/Social media špecialistu
6.máj.2024 - Marketingová agentúra PROGNESSA hľadá do svojho tímu PPC/ Social media špecialistu. Ďalej...
Projekt sa sústreďuje na štyri oblasti a to: vzdelávanie, zamestnanosť, bývanie a predchádzanie diskriminácie. Ďalej...
Cieľom projektu je zlepšiť postavenie marginalizovaných rómskych komunít
29.apr.2024 - Projekt sa sústreďuje na štyri oblasti a to: vzdelávanie, zamestnanosť, bývanie a predchádzanie diskriminácie. Ďalej...
Do projektu sa podarilo zapojiť 26 zamestnávateľov, 11 komunitných centier a 5 mimovládnych organizácií. Ďalej...
Unikátny projekt umožňuje Rómom vzdelávať sa a ľahšie sa zamestnať
24.apr.2024 - Do projektu sa podarilo zapojiť 26 zamestnávateľov, 11 komunitných centier a 5 mimovládnych organizácií. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross