Nehoda pri Tomášovciach sa skončila tragicky, spolujazdec zomrel v nemocnici

Zdroj foto: Polícia SR - Banskobystrický kraj

TOMÁŠOVCE – Zrážka dvoch áut v susednom okrese, o ktorej sme vás informovali v stredu (23. augusta) sa skončila tragicky. Ako informovala polícia, k vážnej dopravnej nehode došlo o 16-tej hodine na ceste III/2644 medzi obcami Tomášovce a Halič, v mierne pravotočivej zákrute.

"Podľa doterajších zistení tu 19-ročný vodič na vozidle Opel prešiel z doposiaľ presne nezistených príčin do protismernej časti vozovky, kde sa zrazil s vozidlom Jeep Wrangler, ktorého vodič už zrážke nemohol zabrániť," informovala polícia.

Článok pokračuje pod reklamou.

Tiež doplnila, že pri nehode sa zranili štyri osoby, z toho dve ťažko. 20-ročný spolujazdec z vozidla Opel, žiaľ, svojim zraneniam vo štvrtok v nemocnici podľahol.

"Škoda na vozidlách bola predbežne vyčíslená na 7-tisíc eur. Alkohol u vodičov zistený nebol. Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre usmrtenie, všetky bližšie okolnosti nehody sú predmetom jej ďalšieho vyšetrovania. Vzhľadom na viaceré vážne nehody na cestách nášho kraja v poslednom období, vyzývame vodičov k opatrnosti a zodpovednosti za volantom," doplnila polícia.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross