Mimel Lučenec stratil pod Urpínom prvé body, v závere aj kuriózny moment

Mimel Lučenec. Foto: FB Futsalslovakia.sk

LUČENEC - Trináste kolo Niké futsal extraligy nebolo pre Lučenec víťazné. Zverenci trénera Mariana Berkyho nepodali v Banskej Bystrici dobrý výkon, čo ich stálo stratu prvých bodov v aktuálnej sezóne.

Prvý polčas mali ešte hostia v rukách a do prestávky si vypracovali výrazný náskok (5:1). Po zmene strán sa však nakopli domáci a v 36. minúte už bol stav 7:7.

Článok pokračuje pod reklamou.

Záverečné minúty priniesli kuriózny moment, keď Banskobystričania strelili víťazný gól v úplnom závere. Rozhodcovia ho však po skončení zápasu neuznali. Dôvodom podľa arbitrov bolo, že padol až po záverečnom klaksóne. Zápas sa tak skončil remízou a mužstvá si body podelili.

V štrnástom extraligovom kole si Lučenec zahrá doma proti Komárnu (29. 1. o 18:00 hod.)

NIKÉ FUTSAL EXTRALIGA - 13. KOLO

MIBA Banská Bystrica - Mimel Lučenec 7:7 (1:5)
Góly
: 5. Hudek, 21. Čief, 25. a 36. Vajda, 27. Mičuda (PK), 31. a 33. Rafanides - 1. Grcič, 7. Hudek (vlastný), 8. a 36. Ostrák, 16. Směřička, 16. Leovski, 24. Greško
ŽK: Belaník, Greško
R: Š. Cisko, M. Šeršeň, J. Ploštica
Banská Bystrica: Mičuda, Pecho - Kršák, Konder, Hudek, Vajda, Lukáč, Adamov, Telúch, Rafanides, Prokaj, Čief, Samson
Lučenec: Olinha, Mikuš - Grcič, Marton, Fehérvári, Ostrák, Bačo, Belaník, Leovski, Greško, Novenko, Babiak, Směřička, Čeřovský

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.