Mesto Lučenec má novú hovorkyňu

Michaela Baboľová. Foto: Archív M. B.

LUČENEC – Mesto Lučenec má novú hovorkyňu. Komunikáciu s médiami a PR mesta má na starosti Michaela Baboľová. Na poste hovorcu nahradila Andreja Barančoka, ktorý sa stal druhým viceprimátorom v Brezne.

Baboľová do verejnej správy prichádza zo súkromného sektora. Ostatné tri roky pracovala pre portál Rimava.sk, najskôr ako redaktorka, posledný rok zastávala post šéfredaktorky. Mediálne skúsenosti predtým zbierala aj v TV Rimava a Startitup.

Článok pokračuje pod reklamou.

„Vážim si možnosť pracovať pre mesto Lučenec a tiež som vďačná za všetky príležitosti a skúsenosti, ktoré som získala v regionálnych médiách. Verím, že ich využijem aj na novej pozícii,“ povedala pre Novohradske.sk.

Michaela Baboľová, rodáčka z Rimavskej Soboty, absolvovala žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Miesta hovorkyne sa ujala na začiatku marca.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Tomášovce pred prvým jarným kolom získali posilu z tretej ligy
24.mar.2023 - Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross