Lučenský trialpark bude hostiť slovenské hry mládeže aj slovenský pohár

Foto: FB NovoCK TRIAL

LUČENEC - Oslavy Lučenského hodovania sa ponesú aj v športovom duchu. Trialpark na Čajkovského ulici bude v sobotu (20. 8.) hostiť Slovenské hry mládeže a Slovenský pohár v triale.

Organizátori z domáceho klubu NovoCK Trial avizujú pestrú štartovku a výkony, ktoré pozitívne prekvapia nejedného diváka.

Článok pokračuje pod reklamou.

"Zajazdia si pretekári vo viacerých vekových kategóriách od malých detí až po seniorov. Účasť bude aj tento rok medzinárodná, čo je tiež zárukou kvalitných výkonov," zhrnula prezidentka NovoCK Trial Lučenec Daniela Tršková.

Preteky sa začnú ráno o 9:00 hod. jazdami najmladších účastníkov. Postupne sa počas dňa predvedú aj starší. Záver podujatia je naplánovaný na neskoré popoludnie.

Okrem iných svoje umenie napríklad ukáže Samo Hlavatý, ktorý patrí do top päťky na svete, a nebudú chýbať ani úspešní trialoví bratia Marek a Michal Nagyovci z lučenskej partie.

"Budeme radi, ak nás a jazdcov prídu podporiť ľudia. Budú na nich čakať neskutočné výkony, ktoré trial, ako divácky atraktívny šport, pravidelne ponúka. Netreba obísť žiadne stanovište Lučenského hodovania, preto v sobotu všetkých pozývame aj do nášho trialparku na Čajkovského ulici v Lučenci," dodala Tršková.


ĎALŠIE SPRÁVY Z NOVOHRADU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross