Lučenčania i Krtíšania zabojujú o novú Lidl Čistinku

Zdroj: Lidl

LUČENEC/VEĽKÝ KRTÍŠ – V pondelok (11. septembra) sa začne druhé kolo v hlasovaní o Lidl Čistinku. Do súťaže o novú oddychovú zónu sa zapojil aj Lučenec a Veľký Krtíš. Mestá z Novohradu sa budú uchádzať o vaše hlasy do polnoci 22. októbra.

V hre je päť oddychových zón. Spoločnosť Lidl ich postaví v piatich mestách, ktoré v jednotlivých kategóriách dostanú najviac hlasov. Mestá, obce či mestské časti, ktoré sa do súťaže zapojili, sú rozdelené do piatich kategórií podľa počtu obyvateľov. 

"Do súboja sa spolu pustí 68 miest, obcí a mestských častí v piatich kategóriách. My sme už teraz zvedaví, kde vyrastie 5 nových mestských parkov, čo svet nevidel. Všetko o pravidlách hlasovania nájdete tu," uvádza spoločnosť na svojom webe.

Článok pokračuje pod reklamou.

Lučenec i Veľký Krtíš boli zapojené aj do prvého kola súťaže, no postúpiť na výherné priečky sa im nepodarilo. Spoločnosť ale v tomto kole zvolila iný spôsob hlasovania, ako to bolo predtým.

Hlasovanie bude prebiehať na webovej stránke súťaže a po registrácii, ktorú môžete urobiť pomocou svojho e-mailu, vyplníte formulár so svojím telefónnym číslom. Následne na to vám príde potvrdzovací kód a keď ho zadáte, budete môcť hlasovať každý deň od 11. septembra do 22. októbra, vždy jedenkrát za deň.

Lidl Čistinka je mestský park tvorený zo štyroch prepojených modulov. Hlavná myšlienka spočíva v základnom "štvorci" s rozmerom 12 x 12 metrov a 15 x 15 metrov a variabilnom usporiadaní v akomkoľvek priestore s ohľadom na pozemok a lokalitu. Každý modul má svoju funkciu a charakter. Spolu tvoria kompaktnú zónu, ktorá nesie názov Lidl Čistinka.

Prvá Lidl Čistinka bola vybudovaná v Rimavskej Sobote a obyvatelia mesta ju využívajú od začiatku júla tohto roka.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross