Kvarteto Box Clubu Lučenec nastúpilo do ligových bojov

Foto: Archív Box Clubu

LUČENEC – Partia z lučeneckého Box Clubu si spravila ďalší súťažný zárez. Stalo sa tak v prvú februárovú sobotu (4. 2.) na turnaji Slovenskej ligy boxu v Jablonici. Prihlásilo sa dovedna 155 športovcov z 37 klubov z Ukrajiny, Chorvátska, Maďarska a Slovenska, takže kvarteto zverencov Štefana Bohinského malo pred sebou veľkú výzvu.

„Boxeri tvrdo trénovali a boli pripravení urobiť všetko, čo bolo v ich silách. Klub sa tešil na príležitosť ukázať schopnosti svojich bojovníkov a zistiť, kde je ich úroveň zručností. Mal som vysoké očakávania, pretože som veril, že chlapci majú silnú šancu predviesť pekné výsledky,“ povedal Bohinský.

Článok pokračuje pod reklamou.

Jeho očakávania naplnili Michal Papp a Jonas Longauer, ktorí súperov porazili. Papp zápas ukončil technickým K. O. v treťom kole a Longauer vyhral na body 2:1. Druhý menovaný trénuje pod Bohinského dohľadom v banskobystrickom Dracula Gyme.

Nováčikom Lukášovi Berkymu a Tomášovi Tothovi sa nezadarilo a skúsenejším súperom podľahli. Napriek tomu si domov doviezli skúsenosti z ostrých bojov v ringu.

„Všetci boli veľmi hrdí na svoje úspechy. Mali úžasný zážitok z turnaja, získali cenné skúsenosti a už teraz sa tešia na ďalší. So Štefanom Bohinským ako trénerom si zverenci v Box Club Lučenec môžu byť istí, že sa budú aj naďalej zlepšovať a v budúcnosti dosahovať ešte väčšie a stabilné úspechy,“ dodala Naďa Bohinská z Box Clubu Lučenec.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Tomášovce pred prvým jarným kolom získali posilu z tretej ligy
24.mar.2023 - Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Hudobný zážitok podčiarkne atmosféra lučenskej historickej budovy. Ďalej...
SÚŤAŽ O LÍSTKY: V lučenskej synagóge vystúpi Katka Koščová
16.mar.2023 - Hudobný zážitok podčiarkne atmosféra lučenskej historickej budovy. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross