Krahulcová druhá na majstrovstvách Slovenska

Zdroj: FB Martina Krahulcová

HRACHOVO/HORNÝ BANKOV – Na Majstrovstvách Slovenska v horskej cyklistike XCO si Martina Krahulcová oproti minulému roku polepšila a víťazstvo jej ušlo iba o vlások.

Preteky sa konali v piatok a sobotu (22. a 23. júla) na území rekreačného strediska Horný Bankov pri Košiciach a zastúpenie na nich mal aj susedný región.

Martina Krahulcová, ktorá skončila na striebornej priečke si preteky pochvaľuje. "Tento rok sa mi pretekalo veľmi dobre. Od štartu som sa držala s Jankou Keseg Števkovou, ale v polovici preteku som mala dosť vysoké tepy, a tak som musela zmierniť tempo, aby som si dokázala udržať pozíciu a neprepálila zvolené tempo," uviedla Krahulcová pre portál Rimava.sk.

Článok pokračuje pod reklamou.

Jediné, čo cyklistke prekážalo, bola trať, ktorú poznačila búrka. "Deň pred pretekom sa obcou Porač prehnala silná búrka, a tak bolo na trati dosť blata, hlavne v lesných porastoch, preto sme museli niektoré úseky bežať. S umiestnením som spokojná, formu mám teraz dobrú a sezóna este nekončí," dodala Krahulcová.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross