Klub policajnej histórie SR so sídlom v Lučenci oslávil 10 rokov svojej existencie

Zdroj: Polícia SR - Banskobystrický kraj

LUČENEC – Klub policajnej histórie SR so sídlom v Lučenci oslávil 10 rokov svojej existencie. Ako informovala polícia na svojom Facebooku, pri tejto príležitosti bola v obci Polichno slávnostne odhalená kaplnka sv. Michala – patróna policajtov.

"Na slávnostnom odhalení boli prítomní nielen zástupcovia polície z Banskobystrického kraja, ale aj policajní historici z Českej republiky, Maďarska a Slovinska," priblížila polícia.

Článok pokračuje pod reklamou.

Dodala, že výstavbu kaplnky podporil Obecný úrad Polichno, tiež Základná organizácia Odborového zväzu polície v Lučenci, Územná úradovňa IPA a Klub priateľov polície Lučenec.

"Veľká vďaka patrí aj našim bývalým kolegom mjr. Mgr. v.v. Kamilovi Kolesárovi a kpt. Bc. v.v. Róbertovi Václavíkovi," dodala polícia.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

NAJNOVŠIE

NAJČÍTANEJŠIE

 
Voľné pracovné miesta v okrese V. Krtíš: Hľadajú vodiča kamiónu, asistensku manažéra aj programátora
15.apr.2024 - Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny vo Veľkom Krtíši aktualizoval zoznam voľných pracovných miest. Ďalej...
V Poltári zorganizovali 2. ročník Memoriálu Jaroslava Štrbu a Ivana Terema
12.apr.2024 - Na 3. mieste sa umiestnil tím Žabky, 2. miesto obsadil Dobrý ročník a 1. miesto získal tím Siťák gym. Ďalej...
Históriu a pamiatky mesta Fiľakovo priblíži digitálny sprievodca
10.apr.2024 - Fiľakovo môžu návštevníci odteraz spoznávať prostredníctvom digitálneho sprievodcu. Ďalej...
V Kokave nad Rimavicou plánujú vybudovať novú kanalizáciu za približne 10 miliónov eur
9.apr.2024 - Slovenská vodárenská spoločnosť plánuje v Kokave nad Rimavicou vybudovať novú kanalizáciu pre viac ako 570 domácností. Ďalej...
Hľadáte si prácu v okrese Lučenec? Máme pre vás zoznam voľných pracovných miest
8.apr.2024 - Hľadáte si vy alebo vaši blízki a známi zamestnanie? Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross