Hlasovacia hra o K Park sa začala. Aj s vašou pomocou môže vo Veľkom Krtíši vzniknúť nová oddychová zóna

Zdroj: Kaufland.sk

VEĽKÝ KRTÍŠ – Do tretieho ročníka projektu K Park sa prihlásilo 31 miest a mestských častí, ktoré budú súťažiť o 7 originálnych K Parkov. O novú oddychovú zónu sa rozhodlo zabojovať aj mesto Veľký Krtíš.

"Nášmu zdraviu prospieva pohyb na čerstvom vzduchu, a tak vznikla myšlienka projektu K Park. Rozhodli sme sa dať mestám a mestským častiam príležitosť zapojiť sa do projektu, v ktorom môžu získať nový športovo-oddychový areál K Park a dopriať tak svojim obyvateľom miesto pre pohyb a relax na čerstvom vzduchu. K Park ponúka možnosti na zmysluplné využitie voľného času. Je tým správnym miestom na relax, stretnutia s priateľmi, športovanie či iné aktivity," uvádza spoločnosť Kaufland na stránke.

Článok pokračuje pod reklamou.

Hlasovať za získanie nového parku môžete aj vy, a to na webovej stránke www.kauflandpark.sk. Hlasovanie prebieha od 17. 8. do 20. 9. 2023 a zaberie vám len pár minút.

Váš prvý krok bude registrácia, a v tom druhom si vyberiete mesto alebo mestskú časť, za ktoré chcete hlasovať. Sedem miest alebo mestských častí s najvyšším počtom prepočítaných hlasov získa K Park.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti Kaufland, na ktorej tiež informovali, že do súťaže o nový rekreačný priestor sa spolu prihlásilo 31 miest a mestských častí. Zoznam siedmich víťazných miest zverejní spoločnosť 21. septembra.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Tip na výlet: Unikátny houseboat na Liptove ponúka spojenie prírody a relaxu
24.sep.2023 - Wellnes-Houseboat je ideálne spojenie prírody, relaxu a minimalistického komfortného ubytovania. Ďalej...
Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Časť cyklotrasy medzi Poltárom a Hrnčiarskou Vsou slávnostne otvoria už v piatok
21.sep.2023 - Pre verejnosť bude pripravené občerstvenie, súťaže, tvorivé dielne, živá hudba, balóny aj drobné spomienkové darčeky pre tých, ktorí prídu na bicykli. Ďalej...
Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
Oslava snov v rimavskosobotskom Lililande. Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny
12.sep.2023 - Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross