HC Lučenec otvára bezplatnú školu pohybu pre deti do 10 rokov

HC Lučenec. Ilustračné foto: FB klubu

LUČENEC - Škola korčuľovania sa pomaly končí, no mládežnícky klub z centra Novohradu prichádza s ďalšou novinkou. Po úspechu bezplatnej korčuliarskej školy pre deti do 10 rokov sa vedenie klubu a tréneri rozhodli deťom ponúknuť ďalšiu zaujímavú aktivitu.

Spúšťajú takzvanú Jarnú školu pohybu.

Článok pokračuje pod reklamou.

"HC Lučenec pokračuje v Škole korčuľovania v pozmenenej forme. Nakoľko naše bezplatné lekcie pre deti do 10 rokov zaznamenali počas celej zimy veľký úspech, rozhodli sme sa v podobnej aktivite pokračovať aj na jar. Žiaľ, ľad dostane na pár mesiacov prestávku, no počasie začína byť ideálne na vonkajšie tréningy na čerstvom vzduchu," informuje klub na svojej facebookovej stránke.

Jarnú škola pohybu spustia od apríla a bude určená deťom do 10 rokov. Tie sa pod dohľadom skúsených trénerov môžu zúčastniť športovej prípravy spolu s mladými hokejistami. Rovnako ako v korčuliarskej škole, aj v tomto prípade je účasť bezplatná.

"Stačí pohodlné oblečenie a športová obuv. Deti si osvoja základné pohybové prvky, naučia sa správne hýbať a tešiť sa zo športových aktivít v kruhu rovesníkov. To všetko hravou formou pod dohľadom našich skúsených trénerov. V apríli by sme v prípade priaznivého počasia trénovali na multifunkčnom ihrisku a od mája by sme na zimáku rozbehli „suchú“ športovú prípravu," dodáva klub.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Marketingová agentúra PROGNESSA hľadá do svojho tímu PPC/ Social media špecialistu. Ďalej...
Ponuka práce: Digitálna agentúra PROGNESSA hľadá PPC/Social media špecialistu
6.máj.2024 - Marketingová agentúra PROGNESSA hľadá do svojho tímu PPC/ Social media špecialistu. Ďalej...
Projekt sa sústreďuje na štyri oblasti a to: vzdelávanie, zamestnanosť, bývanie a predchádzanie diskriminácie. Ďalej...
Cieľom projektu je zlepšiť postavenie marginalizovaných rómskych komunít
29.apr.2024 - Projekt sa sústreďuje na štyri oblasti a to: vzdelávanie, zamestnanosť, bývanie a predchádzanie diskriminácie. Ďalej...
Do projektu sa podarilo zapojiť 26 zamestnávateľov, 11 komunitných centier a 5 mimovládnych organizácií. Ďalej...
Unikátny projekt umožňuje Rómom vzdelávať sa a ľahšie sa zamestnať
24.apr.2024 - Do projektu sa podarilo zapojiť 26 zamestnávateľov, 11 komunitných centier a 5 mimovládnych organizácií. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross