Hasičov v noci zamestnal požiar vo Vidinej

Ilustračné foto: FB Hasičský a záchranný zbor

VIDINÁ - Hasiči mali v noci plné ruky práce. Privolali ich k požiaru garáže spojenej s rodinným domom na ulici 9. mája v obci Vidiná pri Lučenci. Pri udalosti zasahoval poltucet profesionálov na dvoch kusoch techniky.

Článok pokračuje pod reklamou.

"V garáži sa nachádza osobné motorové vozidlo, ktoré je zasiahnuté požiarom. Pri udalosti nedošlo k zraneniu osôb," informoval Jozef Fekiač z oddelenia Operačného riadenia a integrovaného záchranného systému Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici.

Hasiči požiar lokalizovali a pomocou dvoch prúdov ho zlikvidovali. Pri zásahu museli použiť autonómne dýchacie prístroje. Na mieste udalosti sa nachádzala aj hliadka polície. Detaily udalosti vyšetruje zisťovateľ príčin vzniku požiarov.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross