FOTO: Poltárčania na predvianočnom podujatí vyzbierali stovky eur pre fiľakovský útulok

21. decembra 2022 | | | |  | 
Zdroj: mesto Poltár

POLTÁR – Ani chladné a nepriaznivé počasie neodradilo Poltárčanov, aby sa prišli pozrieť na prvý ročník podujatia Vianočná atmosféra pre všetkých, ktoré sa konalo v sobotu 17. decembra.

"Ľudia dokázali, že vzájomné stretnutia, zvyky a atmosféra blížiacich sa sviatkov znamená pre nich veľa a nemôžu si nechať ujsť príležitosť vychutnať si ich spoločne," uviedla Jozefína Očenášová z kancelárie primátora.

Článok pokračuje pod reklamou.

„Láska a spolupatričnosť zohrejú Poltárčanov na srdci aj keď je vonku tma alebo zima," povedal primátor Peter Sitor a poďakoval všetkým, ktorí pomáhali s prípravami podujatia.

Na návštevníkov čakala vôňa kapustnice a ďalších tradičných slovenských jedál. Zahriať ich mohol aj primátorský punč. Vianočnú atmosféru doplnili koledy, rozprávkové bytosti a pripravený koč.

„Zároveň chcem poďakovať všetkým, ktorí prišli podporiť zbierku útulku Šťastné labky z Fiľakova. Spoločne sa nám podarilo vyzbierať 309 eur pre opustených psíkov a prispeli sme aj množstvom krmiva či ďalšej materiálnej pomoci," dodal primátor na záver.


ĎALŠIE SPRÁVY Z NOVOHRADU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Tomášovce pred prvým jarným kolom získali posilu z tretej ligy
24.mar.2023 - Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross