FOTO: Lučenčan Votava uzavrel rok 2022 so zdvihnutou rukou

Zľava P. Baláž (Fortis), T. Votava a R. Delič (FFC). Foto: Archív T. Votavu

LUČENEC – Rok 2022 zakončil so zdvihnutou rukou. Zápasník MMA Tomáš Votava bol v predposledný deň roka (30. 12.) súčasťou galavečera Fight of Gladiators 10 v Nitre. Skúsený bojovník a tréner tam reprezentoval svoj klub Fortis Lučenec a aj detviansky Free Fight Club.

Votava neostal svojej povesti nič dlžný a domov sa vrátil ako víťaz.

Článok pokračuje pod reklamou.

„Vyhral som v druhom kole na submission armbar vo váhe do 84 kg. Podal som v pohode výkon, ale naplno som sa rozbehol až v druhom kole, kedy sa mi podarilo ukončiť súpera. V zápase sa odhalili chyby, na ktorých odstránení budeme teraz pracovať,“ zhrnul Lučenčan, ktorý je s uplynulými mesiacmi spokojný.

„Rok 2022 bol zaujímavý. Mali sme výhry aj prehry, absolvovali sme mnoho kempov a získali kopec nových skúseností. Som hrdý na chlapcov, že dobre reprezentujú klub, robia krásne výsledky a aj vďaka nim o nás všade počuť,“ dodal.


ĎALŠIE SPRÁVY Z NOVOHRADU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
Tomášovce pred prvým jarným kolom získali posilu z tretej ligy
24.mar.2023 - Súťaž chcú dotiahnuť do úspešného konca. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross