FOTO: Jeden ukradol cigarety, ďalší odcudzili motorky. Policajti objasnili dva prípady

Foto: FB Polícia SR - Banskobystrický kraj

DAČOV LOM/NOVÁ VES - Veľkokrtíšskym policajtom sa v krátkom čase podarilo objasniť dva prípady. V prvom išlo o krádež cigariet v Novej Vsi, v druhom páchatelia odcudzili dva staré motocykle v obci Dačov Lom. O prípadoch informovala polícia na Facebooku.

Článok pokračuje pod reklamou.

"V prvom prípade išlo o krádež cigariet z novinového stánku. Ten si vybral pre svoj „nákup“ mladý muž z Novej Vsi, zrejme "náruživý fajčiar", pretože najprv na spomínanom stánku vypáčil spodnú časť dverí a potom si z neho odniesol takmer 400 kusov tabakových výrobkov v hodnote viac ako dvetisíc eur. Poverený policajt Obvodného oddelenia PZ vo Veľkom Krtíši mu už vzniesol obvinenie za prečin krádeže a prečin poškodzovanie cudzej veci," opísala polícia.


NEVYNECHAJTE: Málinec tento rok zrealizuje viacero projektov, na ďalšie chce získať dotácie


"Druhý prípad sa policajtom z Veľkého Krtíša podarilo objasniť v obci Dačov Lom. Tu sa dvojica mladistvých páchateľov zamerala na dva nepojazdné veterány, motocykel JAWA 350 z roku 1958 a motocykel JAWA20 Pionier z roku 1970, ktoré majiteľovi ukradli z uzamknutých priestorov staršieho rodinného domu. Policajti mladíkov vypátrali a bolo im vznesené obvinenie za prečin krádeže spáchaný formou spolupáchateľstva," dodali ochrancovia zákona.


ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU

Zdieľať príspevok
Diskusia k príspevku
Odporúčáme

DO POZORNOSTI

Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
V dizajnovom štúdiu Aarin-Váš domov vám navrhnú a zrealizujú interiér na kľúč, nájdete ho na novej adrese
6.jún.2023 - Marcela Vidiečanová, vie pre váš domov zabezpečiť všetko od projektu, až po samotnú realizáciu. Ďalej...
©2023 Gemerská mediálna spoločnosť, s.r.o., Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, grafov akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu vydavateľa je zakázané.
cross